Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tudnám fertőtleníteni 5...

Mivel tudnám fertőtleníteni 5 és fél hós babám száját? Rózsaméz jó rá?

Figyelt kérdés
Megint berekedt, és a multkor a doki néni írt fel nistatinos ecsetelőt, attól helyre jött. De most csak ezért ilyen hóban nem mennék dokihoz, mert elég körülméyes elvergődni oda babakocsival.
2009. febr. 15. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Mézet 1 éves korig nem lehet adni a babáknak! Ha jól tudom Panadol és Nurofen szirup torokfájásra is jó.
2009. febr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A rozsaméz az nem ugynevezett méz!!!mármint ahogy az elöttem válaszolo irta,hogy nem lehet egy éves kortol adni.az tényleg fertötlenitönek is jo. egy nap 3 szor kitörölheted a száját
2009. febr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A rózsaméz ha jól tudom az amit szájpenészre is adnak,most nem jut eszembe a másik neve,sztem az erre amire neked kel,nem jó,de hívd fel a védőnőt esetleg.

Megvan,Borax Glicerinre gondoltál,végülis nem teszel rosszat,esetleg próbáld ki,hátha segít,amíg nem tudsz eljutni.

Én szoktam enyhe kamillateát langyosan adni,ha gondolod,azt is megpróbálhatod.

2009. febr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. febr. 15. 17:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!