Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapja nem szoptatom a...

6 hónapja nem szoptatom a kisfiam és most vettem észre ha megnyomom enyhén a mellem, akkor minimálisan jön a tej. Mitől?

Figyelt kérdés

kell vele valamit csinálnom? másnak volt ilyen?


Köszi a válaszokat!!


2009. febr. 15. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor legközelebb nőgyógyászhoz mész,említsd meg neki.Még valószínűleg nem állt helyre a szervezeted hormonháztatása.
2009. febr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én iabbahagytam a szoptatást nekem is sokáig volt még tejcsim,valószinűleg a szoptatásért felelős hormon a prolaktin még magas.Ha nagyon zavar kérd meg a nődokidat,hogy küldjön el egy hormonvizsgálatra!
2009. febr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nem tudtam szoptatni, mivel nem volt tejem. Csak egy pár csepp jött, ha megnyomtam.

Voltam nődokinál, hogy szeretnénk babát, de még mindig jön a pár csepp tej, ha megnyomom. Ekkor volt a kisfiam 8 hónapos. Megnyomta, de akkor nem jött épp semmi. Azt mondta, ez nem gond, de ne nyomkodjam, mert nem fog megszűnni. Megjegyzem, havonta tán 2szer ha megnyomtam, kiváncsiságból. A mai napig ez a helyzet! Nem tudom, hogy mit mond, ha legközelebb is megyek hozzá...

2009. febr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Az urtica urens 30 ch-s homeós bogyó apasztásra nagyon jó. Nekem bevállt! Nehogy kisebb hígításút vegyél (5 ch-st) mert az tejszaporító. Gyógyszertárban segítenek. Minden jót!

2009. febr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia utolsó válaszoló!

Én a feletted válaszoló vagyok. Neked mennyi idő után segített ez a homeós bogyó? Drága?

2009. febr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!