Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A főzelék azt jelenti, hogy...

A főzelék azt jelenti, hogy mindig be kell sűríteni valamivel?

Figyelt kérdés
Nem elég mondjuk, hogy csak húsit teszek mondjuk a cukkini mellé? Azért kérdem, mert azt vettem észre, hogy amikor krumplival kevertem a lányom ebédjét, akkor fáj a hasa.
2011. febr. 23. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, érdemes sűríteni, mert egyrészt folyós lesz, másrészt meg nem is laktat úgy. Próbáld meg rizzsel. Én pont ma főztem a kisfiamnak cukkínit rizzsel és csirkemellel. Minden jót és jó egészséget a Picúrodnak és Neked is!
2011. febr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, aranyos vagy! És nálatok, hogy vannak az arányok? Mennyi rizs, vagy krumpli, és mennyi a zöldség?
2011. febr. 23. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdtük a hozzátáplálást 2/3 krumpli-rizs, 1/3 zöldség volt az arány, majd szép lassan megfordult. Most 1 éves múlt a kisfiam, már csak éppen annyit teszek bele neki, hogy besűrítse a főzeléket, de már sokszor csinálok neki tejfölös habarást is. Még egyszer minden jót!
2011. febr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, neked is minden jót kívánok!
2011. febr. 23. 15:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én vagyok akkor az ellenpélda. Én mindig úgy értelmeztem, hogy a főzeléknek az a lényege, hogy zöldség, majd később zöldség és hús. Mondjuk a lányom nem is szereti, ha túl sűrű valami. Én sokszor adok neki úgy "főzeléket",hogy párolt/sült/főtt zöldség mellé kap valami husikát.
2011. febr. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!