Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik 1 éves kor fölött adatták...

Akik 1 éves kor fölött adatták be a Prevenar-t, hány oltást adtak a babának? A dokink azt mondta azért ajánlja 1 éves kor felett, mert akkor csak 1 oltást kell kapnia a kicsinek.

Figyelt kérdés

Ma meg is kapta azt az egy oltást a fiam, és mondta is a gyerekorvos, hogy ebből több nem kell. Miután hazaértünk elkezdtem keresgélni itt, hogy kinél milyen mellékhatások voltak, mire számíthatok...

Viszont egy kérdésben azt találtam, hogy 12-23 hónapos kor között 2 oltást kell adni. Rákerestem a betegtájékoztatójára az oltásnak, és ott is ez van írva!

Most akkor hogy is van ez? Ki mennyit kapott 1 éves kor felett?


2011. febr. 22. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
mi 2 kaptunk. 2 hónap különbséggel, ugyan úgy mint a most 5 hónapos lányom. 2 éves kor felett kell csak 1 oltás!
2011. febr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sőt most néztem meg az oltási könyvét és a 2. oltásnál már 2 éves is elmúlt! hiába kapta 1 hónappal a 2. szülinapja elött az elsőt ugyanúgy megkapta a másodikat is.
2011. febr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is egyet kapott akkor volt 15 hós,most akkor kettő kell.?
2011. febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az amit én sem értek...
2011. febr. 22. 15:00
 5/7 anonim ***** válasza:
A mi dokinénink is azt mondta, hogy 1 éves kor fölött csak egyet fog adni.
2011. febr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lányom is egyéves kora után kapta,csak egy kellett.
2011. febr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk azt mondta a védőnő, hogy ha 1 éves kor alatt adatom be, akkor 2. Ha 1 éves kor felett valamivel, akkor csak 1.

Testvéremék pedig már túl vannak ezen, csak 1-et kapott 1 éves kor felett.

2013. ápr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!