Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lefordult a kanapéról 5 hós...

Lefordult a kanapéról 5 hós babám. Mit kell figyelni rajta hogy nincs e komolyabb baja?

Figyelt kérdés
Evett, aludt is már azóta nem aluszékony nem hányt. Játszik most is. Tapogattuk a kis testét nem fáj neki sehol. Mit figyeljünk rajta?Vagy vigyük ügyeletre?
2011. febr. 20. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baja nyugodj meg :) Ha utána nem tapasztalsz nála semmit nem hány nyugodt nem sír nem vérzik . Lesz még ien sok hogy elesik


11h anyukája

2011. febr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az enyem 6.5 honaposan esett le. Ejjel megebredt magam melle tettem, de ne elobb elaludtam.

A puffanasra ebredtem fel, o meg se pirulazta, azert kezdett el sirni mert en kezdtem el jajveszekelni. Semmi baja nem lett szerencsere.

Ha jokedvu akkor semmi baj.

2011. febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az én kisfiam 4 hos korában esett le az ágyrol.:(

szerencsére neki se lett baja,nekem jobban fájt mint neki.

2011. febr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nincs semmi baj:) Ez szerintem majdnem mindenkinél előfordul. És nem is látsz rajta semmi különöset, semmi gond se lesz:)

Én fölkaptam és rohantam az ügyeletre a kacarászó babámmal, ő is 5 hós volt amikor a franciaágyról leesett. A doki majdnem kinevetett, hisz jó kedve volt a babámnak. Átnézte ha már ott vagyunk, mondta is h masszívak ezek a picik, rugalmasak nagyon :)

2011. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Baja szerintem se lett, ha már nem vettél észre semmi különöset. Agyrázkódás után pl. jellemző a szédölgés, hányás.

Amikor már tudott forgolódni a kisfiam, mi mindig körberaktuk az nagyágyat ahol aludt nagy plüssökkel, és az ágy köré még az ágytakarót is leszoktuk tenni, hogy legalább ne a parkettán koppanjon, ha mégis leesik, mert ez bárkinél előfordulhat fél pillanat alatt is.

És ha már mászik, áll a bútorok mellett, akkor viszont tanítsátok meg neki mihamarabb, hogy hogyan kell leszállni az ágyról. Kb. két hétig kellett csak a kisfiam mellett állni és figyelmeztetni, hogy: vigyázz, mert leesik a baba! És már fordult is meg és tolatott lefelé az ágyról. 8 hónaposan már simán ott mertem hagyni, mert tudta, hogy hogyan kell leszállni.

2011. febr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azért még figyelgetem!
2011. febr. 20. 19:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha rögtön felsír az jó jel, akkor nincs agyrázkódása. Ha nem sír fel,mert nem fáj neki, de figyelmes, orientált, akkor semmi gond. Figyelni kell lázas lesz e, de biztos nem.

Bizony mostmár mozgékony, inkább földre tedd, ha nem tudsz mellette maradni és nem kiságyba rakod.

2011. febr. 21. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudtuk hogy megfordul és azt is hogy elég gyorsan én nem voltam itthon egy másodpercre fordult el kikapcsolta a baby őrt és az ágy belsejétől elgurult a szélére. Eddig szerencsére nem láttam rajta hogy gond lenne remélem nem is lesz. Holnap amúgy is megyünk a dokihoz majd azért mondom neki.
2011. febr. 21. 11:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!