Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek Eurocart Lira...

Van valakinek Eurocart Lira sportkocsija? Jó ez?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Erre gondoltál?

[link]

Bár nekünk nem ilyen van,de nekem nagyon tetszik,könnyü is,mert 6kg a kocsi,bár alul nem tul nagy a csomagtartója,de szerintem ha már 6hós elmult a babád,akkor neki biztosan jó lesz,és látom,h van ajándékba hozzá esövédö és lábzsák is,szóval nekem tetszik. :)

Nekünk egyébként Baby Design Mini babkocsink van:)

2011. febr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen,erre gondoltam,nagyon tetszik!10 hós a babám,sportkocsit keresgélek,de egyszer már mellényúltam,most körüljárom a témát!
2011. febr. 20. 10:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is ez a kocsi teszik, csak vacillálok a 3 és 4 kerekű között. Eldöntötted, megveszed-e?

2011. febr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szeretném megvenni!Csak a nem egybe tolókar miatt vacillálok.Plusz nem tudom eldönteni én sem,hogy 3 vagy 4 kerék legyen?
2011. febr. 23. 15:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Én egyre inkább a 4 kerekű felé hajlok, nekem egybe tolókarú babakocsim van, de sztem ez se lehet rossz. Sztem én a hétvégén meg is rendelem, csak előbb megbeszélem a férjemmel.
2011. febr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én személyesen megnézem,ha emelett döntök,nem lakunk messze Bonyhádtól,ahol az Apróságok boltja van.
2011. febr. 23. 20:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ma érkezett meg a kocsi, nagyon jó. A 4 kerekű mellett döntöttem végül, de nem bántam meg. Csak ajánlani tudom!

2011. márc. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Látom, régi kérdés, de remélem szerencsém lesz, és még kapok választ...


Utolsótól kérdezném, honnan rendelte meg? Mert mi is ilyet szeretnénk venni, csak nem tudjuk, honnan rendeljük. Gyorsan kiszállították? Azóta is jól működik a babakocsi? Tényleg olyan könnyű/kicsi, ahogy írják?


Ha olvassa, megköszönném, ha válaszolna. :)

2011. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!