Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jobban alszanak azok a babák,...

Jobban alszanak azok a babák, akiket este fürdés után megmasszíroznak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ez lehet, hogy off, de én sose masszíroztam a gyerekeimet, de remekül alszanak, pár hetes koruktól átalusszák az éjszakát, pedig igény szerint szoptatottak, és nagyon sokat és nagyon jól alszanak. A nagy még fogzáskor sem kelt fel sosem, a piciről ilyen tapasztalat még nincs.

26 hós és 3,5 hós

2011. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez a masszírozás is csak valami trend, hogy a tanfolyamokkal pénzt zsebeljenek be. nagyon jól elvannak a babák masszírozás nélkül, az enyém alszik 12 órát éjjel, ma meg nappal 3-at. kap egész nap annyi simogatást és ölelést, ha tudnám se masszíroznám :-)
2011. febr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia


En vegeztem ilyen tanfolyamot (angliaban ingyenes).Fokent a hasfajas miatt mentunk.

Estenkent nem masziroztam es mar regota sehogysem.

Soha nem volt jo alvo, viszont a hasfajsara nagyon jo volt.

Egy probat meger, de vannak babak akik jo alvok es bombat lehet mellettuk robbantani es vannak babak akik a vilag osszes penzeert nem aludnanak egy joizut :S

na a lanyom az utobbi kategoria.

2011. febr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szoktam masszírozni a kisfiam de nem minden este meg most már nem is tudom mert izeg-mozog de mindig is jó alvó volt!

Szerintem ehhez semmi köze az alvásnak de ez csak az én véleményem :D

2011. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az enyém nem bírná, ha még masszírozás is lenne fürdés után. olyankor ő már nagyon várja az esti szopit és hogy aludjon. jól alszik.
2011. febr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én szoktam masszírozni és egy darabig jó alvó volt, átaludta az éjjelt, most rohamos fogzása van, nagyon rosszul alszik, semmi köze szerintem. Most már nem mindig hagyja, hogy megmasszírozzam, tehát csak időnként vevő rá.

A tanfolyam ingyenes volt, ez számomra a szeretet kifejezésének egyik formája, és valóban jó volt hasfájásra is azon a két napon, amikor fájt a hasa újszülöttként.

2011. febr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem el masszírozni, másfél évesen. egy puszit nem lehet neki adni, mert eltol, és egy percre sem nyugszik le. Ezt viszont nagyon tűri, hihetetlen, hogy hogy lenyugtatja!! Esti fürdés és tej után szoktam, így már félig meddig félálomban teszem a kiságyába. Persze nem minden egyes alkalommal. Szóval nálunk nagyon bevált. meg simogatom a fejét, hátát, lábát, azt is imádja, kicsit csikis neki, de meg nem moccanna :)
2011. febr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!