Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora házban éltek Anyukák?...

Mekkora házban éltek Anyukák? És hányan?

Figyelt kérdés
Nem akarok illetlenkedni a kérdéssel, csak kíváncsi vagyok van e rajtunk kívül aki pici házban él.Nekünk összesen 42 m" a házikónk.Majd szeretnénk később bővítkezni, de az még odébb van.Addig nem is vállalunk második babát.
2011. febr. 17. 15:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Nekünk a lakásunk 44m2.

Két felnőtt+2 gyerek.

Remélhetőleg a karácsonyt már másikban töltjük, de ez még sok mindentől függ...

Ősszel szeretnénk indítania 3. "projektet". Úgy már mindenképpen túl szűkös lenne... :o)

2011. febr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
85 nm-es a ház, a padlástérben még van 25nm-nyi hasznos alapterület, amit be fogunk építeni, de az még várat magára. A kert 330 nm-es.
2011. febr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Második vagyok, azt lehagytam, hogy két felnőtt, egy gyerek, egyelőre. A második gyerek projekt később. :)
2011. febr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90 nm-es Bp-i tégla lakás, 10 nm-es erkéllyel. :) Egy gyerek, (nem tervezünk többet), és egy kicsi közös kert a szomszédokkal, akik sosincsenek itthon, amúgy jó fejek.
2011. febr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
58nm-es lakás, 4-en vagyunk benne.
2011. febr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
55 m2-es lakás, egy gyerekkel, több valószínűleg nem is lesz. Mi már hárman is nehezen férünk el, amint sikerül eladni megyünk egy nagyobb, kertes házba.
2011. febr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Én a párom, és kisfiunk lakunk egy 100nm-es házban, aminek van tetőtér beépítési lehetősége.Szeretnénk második babát is, maj olyan 1,5 év múlva, most 8 hós a kis tökös:)

Nem számít egyébként, hogy mekkora a ház, a szeretet legyen nagy!!!!

2011. febr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
80 nm családi ház, beépíthető tetőtérrel, 200 n.öles kert, városban. 1 lányunk van, és mi sem szeretnénk másik gyereket.
2011. febr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
En is gondolkodtam, hogy felteszem ezt a kerdest. 56m2, sorhaz (lakas, kozos udvar) 2 felnott, 2 gyerek( 1 es 6 eves). Hat, mar nagyon varom a lehetoseget, hogy nagyobba koltozzunk. Neha nagyon nehez elferni. :-( Sok a cucc....
2011. febr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
49 m2-es téglalakás, hárman vagyunk, a baba 16 hós, de az az igazság, hogy rengeteg időt (heteket, sőt a tavalyi egész nyarat) vidéken, nagyszülőknél töltünk, ott 100m2-es családi ház van, gyönyörű nagy parkosított kerttel. Kisfiam is imádja a "teret". Második baba egyenlőre nem lesz, sajnos a lakás miatt. Mostanában nemigen tudnánk eladni, költözni. :-((
2011. febr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!