Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik márkájú body-kat...

Melyik márkájú body-kat szeretitek használni babátokra? Miért?

Figyelt kérdés

Érdekelne, h az anyaga minősége miatt, vagy a mintája miatt, vagy egyéb?

Én a Scamp-et szeretem, mert nem nyúlik el a mosástól, meg nagyon tetszik a mintázata is. Mondjuk kicsit lehetne vastagabb az anyaga.

És nem utolsó szempont, h megfizethető.


2011. febr. 17. 14:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Kynga, Scamp

A vállnál patentosakat szoktam rendelni tőlük, az anyaguk szuper, a Kyngás sötét színű bodykat együtt tudom mosni a fehérekkel, mert egyáltalán nem eresztik a színüket, főleg tőlük szoktam vásárolni. Árban nagyon jók, minőségben is azok.

2011. febr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Tesco és C&A badykat kedvelem a legjobban. Nagyon jó az anyaguk, van amit kaptunk és már két gyerek is hordta a kisfiam előtt, sokon meg sem látszik.
2011. febr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én a Scamp-re esküszök! Elnyűhetetlenek!
2011. febr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Scamp, C&A (a legtöbb innen való) és Bollaby
2011. febr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

C&A, H&M


tescost egyáltalán nem, nem olcsó és nem jó minőségű

2011. febr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Scamp!!!!

Kiváló minőség!

2011. febr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

H&M-et szeretem a legjobban, mert nekem vékonycombú gyerekem van, és rajta lebeg a tescos! a HM-es meg combban nem gumis, de kicsit szűkebbre van varrva, nekünk az jött be minden tekintetben! :-)

A scampost nem szeretem annyira.

2011. febr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Tesco, C&A finom puhák jól tartják magukat és árban is jók.


Engem meg fogtok kövezni, de utálom a scamp bodykat. Pár darab volt csak, de vagy a patentja ment villám gyorsan tropára, vagy totál szétnyúlott. Pedig ugyanúgy mostam, mint a többit amiknek semmi bajuk nem lett.

2011. febr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Kynga, Greene


mindkettő magyar termék, nagyon jó az anyaga, szépek a minták, és NEM borítéknyakú

2011. febr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Maugli - szerintem a legjobb magyar márka. Babaexpon a gyártótól 350 Ft-ért vettem darabját és azonnal megszerettem.A vállán pattentos és a hosszú újjúnak van passzé része, amikor kicsit hosszú, akkor feljebb tudom csúsztatni. Szavazok a Scamp-ra és a Kyngára is. Bodyból a tescos nem a legjobb. Rugiból szeretem a tescosat és a Nextet.
2011. febr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!