Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki szokott használtruhát...

Ki szokott használtruhát venni a gyerekének? Olyanokra gondolok aki nincs rászorulva.

Figyelt kérdés
Most az baj hogy ha valami úszerű márkás dolog megtetszik,amit megveszek a gyereknek,és ráadom?
2011. febr. 17. 13:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%

13:49-es vok

Cipőt na azt én se veszek,de más ismerős kinőtt cipője sem kell.Mert minden babána más a járása.

Néhány Angol turiba ahol felnőtt ruha is van(inkább csak gyerekturiba megyek)szoktam még magamnak is venni ruhát.

2 napja voltam és Puma,Nike,Adidas felsőt hoztam magamnak,meg egy csini egybe ruhát amit már alig várom hogy valami jó kis összejövetelre felvegyek.

Pedig annó ha nekem azt mondja vki hogy még én is turis ruhát fogok hordani végigsértődtem volna,mert annyira adtam mindig a jó megjelenésre.

Még valami nem tudom hogy ti hogy vagytok vele de olyan nők,csajok járnak oda akikről tényleg nem mondaná meg az ember.Délelőtt turi,délután pláza típusra gondolok:D

2011. febr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
javítok: 4,5 éve
2011. febr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam.Én magamnak nem vásárolok neten,de csak azért mert nekem fell kell próbálnom előtte.
2011. febr. 17. 14:15
 14/17 anonim ***** válasza:

Én nem tudok újat venni a kisfiúnknak,de ha lenne rá keret, sem vennék újat, hisz hamar tönkremehet, kinővi stb.

A turik nagy előnye valóban, hogy egyedi darabokat lehet kifogni, másrészt nekünk nőknek egy élmény a sok ruha között klassz darabra találni. :-)

Sajnálom, hogy az eddigi válaszokban nem szerepelt, hogy ki melyik turiba jár, kíváncsi lettem volna.

2011. febr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én csak az alsóruházatot vettem boltban, meg néhány extrán leárazott cuccot, egyébként pedig annyira rákattantam Újpesten egy turira, hogy minden héten betérek :)))

Olyan sok jópofa ruhát lehet kifogni, persze annak akit nem zavar, hogy "meg kell dolgozni érte".

Mi is megvehetnénk boltban a ruhákat, de nincs szívem kiadni annyi pénzt értük.

Ráadásul a múltkor a férjem meg is dícsért, hogy sokkal jobb cuccokat szedek össze a turiból, mint ami a boltokban van, és egyedibbek.... pedig ő aztán a használt cuccok ellen van erőből!

2011. febr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ja, csak a kérdésre nem válaszoltam, egyébként szerintem nem gáz ha új cuccokat adsz a babára, ha nem sajnálod hogy olyan hamar kinövi :)
2011. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én is vásárolok turiban, pedig vehetnék újat is. Szerintem nem gáz.

Amúgy milyen tuti weboldalt találtál:)

2011. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!