Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki szokott használtruhát...

Ki szokott használtruhát venni a gyerekének? Olyanokra gondolok aki nincs rászorulva.

Figyelt kérdés
Most az baj hogy ha valami úszerű márkás dolog megtetszik,amit megveszek a gyereknek,és ráadom?
2011. febr. 17. 13:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én venni nem szoktam, viszont kapok egy csomó használt ruhát barátoktól, rokonoktól, van közöttük sok Nike, Adidas, Lonsdale. Egyáltalán nem vagyunk rászorulva, járhatna újban is, de minket nem zavar, hogy használtak.

Egyébként ezek között vannak olyan darabok, amit boltban itt sehol nem lehet megvenni, nem is tudom honnan szerezték. Gondolom a turis ruhák között is vannak ilyenek.

2011. febr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz,legalábbis remélem,mert én is járok 1 bizonyos turiba,de nem vagyok rászorulva.

Egyszerűen tetszenek azok a cuccok,amik ott vannak,és vállfán vannak,valamint nem kilóra adják a ruhát.

2hetente betérek és veszek 1-2 darabot.

2011. febr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nem vagyok gazdag de nem is rossza az anyagi körülményeim.Imádom a turikatde csak is az Angol turikat mert a legtönn márka megtalálható.Nem is kimondottan a márka a lényeg de ezeknek van minőségk.Vettem én már nagy bevásárló központok bababoltjaiba ruhát de pár mosás után össze megy vagy kinyúlik.Eleinte mindet újjanon vettem,de most rengeteg turis ruhánk van szebbnél szebbek.A faluba meg csak néznek hogy milyen jó cuccai vannak a fiamnak de ha megkérdeznék rájöhetnének hogy turiba vettem,de mivel nem kérdeznek rá így irigykednek.

A turikat nem csak a "rászorulóknak"(ahogy fogalmaztál)találták ki hanem mindenkinek.Ne foglalkozz senkivel nagy divatmajmos sztárok is bevalják hogy turiznak.Mert ami másnak "szemét"az másnak kincs:D

Anyósóm is nagy turis innen raggadt rám is ő meg nagyon sok olyat tud hozni(több ideje van keresni)amin az eredeti bolti külföldi cimke rajta van.De csak is a szép ruhákat veszem meg én is:D

Jó turizást

2011. febr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi éppen meg tudnánk venni újonnan, nem sokat, de valamennyit biztosan. Viszont teljesen feleslegesnek tartjuk a férjemmel, mert úgyis olyan hamar kinő mindent. Amik újak, azok a bodyk, azt nem szívesen venném használtan, viszont a barátnőm kisfiainak a kinőtt bodyjait ráadom. Nem beszélve arról, hogy vettem neki úgy "használtan" kantáros farmereket 500 Ft-ért, hogy nemcsak a címke volt benne, hanem a hajtás is látszott.

Az orvoshoz járós ruhája új és majd a bölcsire veszünk néhány jobb darabot. Téli overalljából is van új és használt is.

Amit viszont nem szeretnénk használtan ráadni, az a cipő. Abból újat vettünk.

2011. febr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
mi megvehetnénk az akárhány ezer forintos dolgokat, de én ált. a turiban veszek a kislányomnak mindent, a kutya meg nem mondja, hogy használtak a cuccok, így megkapok 3-at azért az árért, amiért újat talán egyet se tudnék venni. szerintem abszolút nem baj, miért lenne baj? ezek a dolgok nem rongyosak, nem foltosak, nem kopottak, akkor miért ne? szreintem az a bolond, aki ugyanazt megveszi vadiújan, egy taliga pénzért. azt a pénzt akkor már elkölthetné másra is, akár a gyerekére szintén, játékra vagy akármire.
2011. febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Megvehetnénk az összes ruháját akár a brendonban is de én annyira imádok turizni:) Az ott beszerzett gyerekruhák tuti nem jönnek később szembe, és tök jó minőségűek.
2011. febr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az új babaruháknak túl magas az áruk ahhoz, hogy megérje megvenni.Nekem két fiam van, a nagyobbik ovis, pillanatok alatt tönkreteszi a ruháját, semmi értelme az újat megvenni.Vannak turikban is nagyon újszerű, szép gyermekruhák, csakis ezeket veszem meg, majd ha udvarolni fognak kapnak újat is:-)
2011. febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Nincs azzal semmi baj,ha használt.Igy legalább tudod,hogy nem megy össze,nem fakul már ki és persze egyediek.Én is szoktam turiból vásárolni.
2011. febr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Most nagyon rákattantam egy ilyen oldalra,és tök jó Next,Gap,meg mindenmilyen márkás ruhák vannak nagyon jó állapotban.Csak néha furán éreztem magam ez miatt
2011. febr. 17. 14:04
 10/17 anonim ***** válasza:

Mi is megvehettük volna mindenből az újat, de mikor terhes voltam a nagyfiammal 4,5 éves, teljesen rákattantam a Teszveszre és a Vaterára, így 80%-ban ott vettem a gyerekek ruháit.

Turkálni nem szeretek, meg sajnos időm sincs rá, így viszont a gyerekek alvásidejében vásároltam be nekik, kávézás közben, kényelmes melegítőben ücsörögve :))))

Ja és mindig megdicsérik a fiúkat (vagyis engem), hogy milyen vagány és trendi ruháik vannak :)

2011. febr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!