Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szereti a babátok a "mássz...

Szereti a babátok a "mássz utánam" játékokat? Érdemes venni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Én feleslegesnek tartom. Úgyis talál magának érdekes dolgot, ami ösztönözni fogja, hogy elmenjen érte. Annó én is gondolkodtam, hogy vegyek-e neki mászó micimackót, de még jó, hogy nem dobtam ki rá a pénzt, hisz ekkor kezdik felfedezni a világot, minden érdekelni fogja és ezáltal el fog indulni mászni.
2011. febr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk élő kutya, macska van, azt imádja. :-) Pl két nappal az után kezdett el mászni, hogy a kutya visszakerült hozzánk a szüleimtől. Igen erős motiváció ez neki.
2011. febr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én semmi ilyesmit nem vettem neki és ugy mászik mint egy kis turbó golyó:)
2011. febr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kisfiam fél évesen kapott mászós micimackót, de konkrétan utálta valamiért. Állandóan csak püfölte. Most már 15 hónapos, sokszor szeretgeti meg simogatja, és játszik vele.

De a barátnőm kislánya pl. a kezdetektől imádja, ő a maci után tanult meg mászni.

Szerintem nem felesleges játékok ezek egyébként, nyilván megtanul enélkül is mászni a gyerek, de ha megteheted, vegyél neki, én is vettem volna valamilyet, ha nem kapunk.

2011. febr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2011. febr. 17. 13:01
 6/7 anonim ***** válasza:
szia, az enéymnek nem volt ilyenje, visznt amikor mászni kezdett, akkor sokat játszottunk úgy, hogy én is másztam, énekeltem neki, hogy gyere kislány gyere (az ismert slágert), és ő meg röhögött és mászott utánam, nagyon tetszett neki. :)
2011. febr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
karácsonyra kaptuk, egy éves koráig rá se nézett nem hogy mászott volna utána, most másfél éves most kezdett el vele játszani, szeretgeti, ölelgeti. szerintem nem érdemes venni, egy labda sokkal jobban motiválja a mászásra mint ez
2011. febr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!