Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezd el láthatóan nőni...

Mikor kezd el láthatóan nőni a baba haja?

Figyelt kérdés
6 hónapos a fiam. Elől nagyon kicsi haja volt és hátul meg a feje tetején kb. 1-1,5 cm volt a haj. Idegesített, ezért levágtuk neki 2-sel. Most nagyon aranyos egyforma a haja. De mikor kezd el neki cserélődi, nőni a hajacskája intenzívebben?
2011. febr. 16. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én babám 4 hónapos, és hátul eléggé kikopott neki.

De szedek vasat, és szépen nő neki vissza...De nem úgy nő neki, hogy már vágni kell, csak örülök, hogy nem kopasz hátul egy sávban:)

2011. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez babafüggő.

Barátnőm kislányának és az én lányomnak egyszerre vágtuk le a haját, 1 évesek voltak, mindkettőnek egyformára levágtuk hajnyírógéppel. Az én lányomnak 2 éves korára már szép hosszú haja van (vállig érő), a barátnőm lányának meg kb 3-4 centis csak.

A második kislányom 3,5 hónapos, viszont neki már kétszer levágtuk (géppel), mert úgy nő, mint a gomba. Az első lányom kb 11 hós koráig tök kopasz volt.

Időnként vágd le a babád haját, azzal nem ártasz, aztán majd lesz vele valami :) ezt nem lehet tudni előre.

2011. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha szedek vasat, akkor elkezd nőni a baba haja?
2011. febr. 16. 21:46
 4/5 anonim ***** válasza:
2.vagyok, mindkét babámnál szedtem a szoptatás alatt az elevitet, mégis az első kopaszbaba volt, most a második hajasbaba.
2011. febr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6 hós koráig kihullott az összes első haja, majd utána szép lassan kezdett el nőni. most 14 hós és a válláig ér a fülénél a hajacskája...
2011. febr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!