Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tettétek bicikli ülésbe...

Mikor tettétek bicikli ülésbe babáitokat?! Vagy mikor lehet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
én 10 hósan probáltam meg menni vele.de szerintem mig magától nem ül meg stabilan addig nem lehet.
2011. febr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát nem akkor szabad mikor már felül hanem mikor már több órát képes ülni úgy hogy nem dől el?!
2011. febr. 16. 22:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért, nem kell megvárni, hogy több órát képes legyen megülni :) Elég, ha már stabilan, hosszabb ideig képes önállóan megülni. Gondolom, nem biciklitúrára indulnátok a Balaton körül,. csak rövidebb utakra :)

Az enyém 9 hónapos kora óta utazik biciklin, 7 hónaposan ült fel. Imádja!

2011. febr. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi 11 hónapos korától, de csak azért mert akkor vettünk biciklit:-)

Már hamarabb is vihettük volna, hiszen 7 hónapos korától biztosan ült önállóan.

2011. febr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat, bele szertnék és is kérdezni!

Én is gondolkodom a bicikli ülésen. A lányom most lesz 1 éves, de még nem tud járni csak kapaszkodva lépeget.

Most látom, többen beleraktátok korábban már. De akkor hogy szálltatok ki? Pontosabban azt kérdezem, hogy a biciklivel valahova mentetek ugye? És ha odaértetek és még nem tudott önállóan járni a gyerkőcötök, akkor se boltba, se játszótérre nem tudtok menni így, vagy tartottátok a kezetekben?

Remélem érthető voltam!

2011. febr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szépen ül önállóan, fel áll kapaszkodva úgy is sokáig képes álldogálni 7 és fél hónapos, etetőszékben eszünk nem dönthető támlás az út kb. (anyuékhoz) annyi idő még eszik. Ezért gondoltam, csak féltem hogy hülyének néznek az utcán vagy rám szólnak hogy kicsi még hozzá, akkor lehet megpróbáljuk...
2011. febr. 18. 10:52
 7/7 anonim ***** válasza:
9 hósan
2011. febr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!