Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bundazsákban hogyan kössem be...

Bundazsákban hogyan kössem be a babámat a hordozóba?

Figyelt kérdés

Majd születése után a kórházból hazafelé?


Köszönöm: 37 hetes kismama


2011. febr. 16. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet olyanokat kapni, ami hordozóba beköthető bundazsák. Azoknak lyuk van a lába közötti részen és ott jön ki a hordozó csatja.

Mondjuk ilyen:

[link]

2011. febr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs rajta nyílás, szerintem nem tudod, vagy trükközöl, és óvatosan a lába közt felhúzod az öv alsó részét. Így azt én jóval hosszabbra hagynám.

Nekünk olyan volt (Németországból kaptuk), hogy van rajta rés az övnek. Kb pelus alatt 8-10 centivel. Ha sokat fogtok tavaszig ebben utazni, lehet, hogy én megkeresnék egy varrónőt, lehet, hogy kihasználnád. Ügyeskedj!:) Sok sikert!

7 hónapos kislány anyukája:)

2011. febr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nem olyan, akkor sehogy.

Vagy kiviszed a kocsiig, odabenn meg befűtesz, és akkor meg leveszed róla.

Vagy ne abban vidd haza.

2011. febr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne elmenned egy olyan helyre, ahol meg tudják élőben is mutatni, de az újszülöttre vonatkozó kötések általában olyanok, hogy elöl van egy mélyebb zsebszerű rész és a babát bele kell húzni, így mindegy, hogy zsák vagy kezeslábast visel-e a kicsi. Minden hónap elején van pl. Kismama Klub az Aranytíz Kultúrházban (V. ker. Arany J. u. 10., www.aranytiz.hu), ahol egy adott témát dolgoznak fel, de kendőkötést is lehet tanulni. Ha még belefér, a következőt márciusban érdemes volna felkeresni.
2011. febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, te a hordozókendőről beszélsz.
2011. febr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igaz, bocsi, mea culpa...
2011. febr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Akkor ezt bebuktam... Köszönöm. :(

Overálból van 62-es méret, akkor inkább azt fogom be az autóba (valószínű jó nagy lesz rá).

A zsák meg jó lesz a babakocsiba.

2011. febr. 16. 22:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet kivágni, hogy át tudd fűzni az övet? Ha tudsz szépen varrni, akkor te is megteheted, ha meg nem, akkor elvinném egy varrónőhöz.

Amúgy én még a babakocsiban is bekötöttem a babámat, persze nem az 5 pontossal, csak a lába között, hogy nem tudjon lecsúszni.

2011. febr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!