Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szedet már valakinek a gyereke...

Szedet már valakinek a gyereke Peritol szirupot? Van mellék hatása? Ha igen mik azok? (azon kivül hogy álmosabb)

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam 3 évvel ezelőtt szedte, az orvos nagyon nagy unszolásra irta ki, ugyanis állítólag rossz hatással van az idegrendszerre, talán be is tiltották, nem tudom.

Pár hétig nagyon álmos volt, de más nem volt, és ugy evett mint a kisangyal, de miután nem kapta, visszaromlott az étvágya.

2009. febr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Az én dokinőm rögtön kiírta ahogy mondtam neki.Ha abba hagyom majd akkor megint nem lesz étvágya?Akkor mi értelme van?
2009. febr. 12. 11:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne ugy gondold, hog egyik napról a másikra romlott vissza az étvágya. A peritol hatására a gyerekek egyre többet esznek, megtanulnak enni, mert ugye éhesek, és ha nem kapják, elméletileg nem szabadna, hogy rossz étvágyuk legyen. Hát mi sajnos nem jól jártunk, de mint irtam, az orvos nekünk nem irta ki, csak egyszer.

De megkérdezem, mert még most sem jó étvágyu a fiam, és azóta uj orvosunk van :)

2009. febr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ.Remélem nálunk is hatni fog.
2009. febr. 12. 21:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintetek 1 éves gyereknek adhatok mert aszt irt a doki??????
2010. febr. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A peritol azért veszélyes, mert az agyban manipulálja a hormonokat(asszem a szerotonoint) és mesterségesen állít elő éhségérzetet.Egy éves korban tilos!!!! adni.Asszem három éves kortól lehet, ha nagyon muszáj...
2010. máj. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És durva mellékhatásai vannak.
2010. máj. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!