Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes járássegítőt venni?

Érdemes járássegítőt venni?

Figyelt kérdés
14 hónapos a kisfiam, bútorok mellett és kézen fogva sétál. Érdemes venni neki vagy csak pénzkidobás?
2011. febr. 14. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Többet ér,ha nem fogod a kezét. Így nem tanul meg egyensúlyozni és esni sem. Ha már a bútorok mellett megy,akkor hamar megindul majd egyedül is. A járássegítő most divat,de azt tolni kell neki,és sokszor elesik miatta.
2011. febr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az a baj,hogy az nem járás segítő hanem járni tudó babák segítő eszköze.Az a gyerek aki nem tud menni,nagyon nagyot tud vele esni,amint megérzi az egyensúlyát el fog indulni egyedül ez lehet egyik percről a másikra mint ahogy nálunk is történt.szerintem ne vegyél,lehet holnap itt szalad neked.
2011. febr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem veszek...:)
2011. febr. 14. 18:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ha eddig nem volt, mostmár tényleg nem érdemes, bár mi nem pont a járássegítő része miatt vettük, hanem mert nagyon tetszett a fiamnak az eleje. Sima tescos, zenélős járássegítő, amit még akkor kapott, amikor még csak mászott és a gombokat nyomogatta.

Nálunk az egy lépés volt előre, mikor a járássegítővel egyik napról a másikra elindult esés nélkül. Mert azért az egy instabil valami, és azért kell egyensúly, hogy tolja maga előtt de nem esik el. És csak ezután 1-2 héttel kezdett el úgy menni, hogy kézenfogva. Most 14 hónapos, hónap eleje óta megy, de még mindig 100-szor átgondolja, mikor merre lépjen egyedül.

De a zenélő részét mai napig imádja, percekig elnyomkodja és táncol rá. Ha megy vele, már irányítja is, nem meg neki mindennek. Szóval nekünk bejött. De tizenezreket nem adtam volna érte.

2011. febr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem már nem érdemes venned mert most már nemsokára el fog indulni szerintem! Az én kisfiam 7 hónaposan kapta egy F.P. járássegítőt de ő 8 hónaposan már tologatta mert akkor már a bútorok mellett szépen ment kapaszkodva.

Mi nagyon kitudtuk használni,mert utána meg kismotornak használta amit nagyon élvezett :D

2011. febr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

utolsó,húú de nagyon rendes vagy,ennyi energiával a véleményed is le írhattad volna,és nem kellett volna ennyit dolgoznod.és ha ezerszer kivesézték???most 1001 szer is na és nem ez az első és nem is utolsó.

2.voltam.

2011. febr. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Linkes vagyok...tudod nem lenne annyiszor feltéve ugyanaz a kérdés, ha használnák a keresőt. Sok választ végigolvashatna és dönthetne.


Ráadásul ha valaki feltesz egy kérdést, akkor az összes hasonlót kirakja neki a gép és még akkor sem nézi meg?


Szerintem ez az emberi lustaság netovábbja.


Amúgy a járássegítőnek mindig lesznek ellenségei és mindig lesznek támogatói. Van amelyik baba szereti, és van amelyik nem ezt sem lehet előre tudni. Neki kell eldöntenie, hogy jó-e vagy nem. De ha használta volna a keresőt akkor már rég olvashatott volna egy baromi nagy rakás véleményt.

2011. febr. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves Linkelő! Képzeld, amikor kiírtam a kérdést, nem adott ki egyetlen egy járássegítővel kapcsolatos kérdést. Nem szoktam kiírni úgy egy kérdést, hogy megtalálom rá a választ az előbbiekben. Köszönöm a linkeket, átnéztem őket.
2011. febr. 15. 14:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!