Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kel fel mostanában...

Miért kel fel mostanában hajnali 5 körül a babám? 1 hos kora ota átaludta az éjszakát 11-9ig, most 3 naponta 5 körül felkel és 1 ora mulva tudom visszaaltatni eszik valamenyit, mit tegyek hogy ne keljen vagy legalább gyorsabban aludjon el? (4,5hos)

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szopizik?

Amúgy mindig változni fog az alvási szokása, ezen ne lepődj meg. Fáraszd ki jól napközben és este (tedd le a földre mozogni). Az én kisfiam most 5 hónapos, eddig kb. 5 percig bírta a földön hason, de elhatároztam, hogy hagyom egy kicsit nyöszörögni, nem veszem fel, szokja meg. Elértem a célom, most már imád hason lenni a földön, imádja emelgetni magát, nézelődni. Ezzel jól kifárasztom, és átalussza az éjszakát.

2009. febr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez a kifárasztás nálunk nem jön be.vigyázni kell, nehogy túlpörögje magát.nálunk egy végig viháncolt este után éjjel félóránként sírás van.és igen még nagyon sokat fog változni az alvási szokása.
2009. febr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen szopizik+tápit kap este és napközben almát kostolgatunk de a felkelés az alma elött kezdödött.Nem lehet hogy hamar megemészti a vacsit?Bár elég sokat eszik,adjak tejpépet vacsira?
2009. febr. 12. 09:19
 4/4 anonim ***** válasza:
én jó éjt tápszert adok este, ugyanúgy felébred, nem éhes, csak aludni nemtud már.
2009. febr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!