Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitenétek? Milyen az a...

Brigitta04 kérdése:

Segitenétek? Milyen az a babajoghurt és hol keressem? Vagy milyen joghurt adható?

Figyelt kérdés
8 hónapos mult kisfiam és szeretnék neki adni.Sajnos az anyatejet nemigazán fogadja el.Tizóraira gyümit,ebédre fözeléket és uzsonnára gondoltam a joghurtos dolgokat.
2011. febr. 14. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen joghurtot vagy tejterméket adhatsz neki.
2011. febr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A DM-ben lehet venni kifejezetten babajoghurtot. 4-es kiszerelesben kaphato. A babeteleknel keresd. En csak bevezeteskor adtam neki azt, mert volt ra kuponom is, utana sima joghurtot adtam. A bifiduszosakat(pld, Danone Activia) 2 eves kor alatt nem ajanljak. Maga a gyarto sem.
2011. febr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!Megprobáljuk a babajoghurtot elöször aztán jöhet a többi.És turó is mehet már neki?
2011. febr. 14. 18:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi 7 hónaposan kezdtük natúr joghurttal.Én nem adtam neki baba joghurtot.Először 1 banánhoz 1 evőkanállal tettem aztán emeltem az adagot.Adhatsz neki nyugodtan túrót,sajtot is.Gyümölcsös joghurtokból csak olyat amibe nincsenek apró magvak.Tehát epres,málnás stb.most 9 hónapos és a védőnő szerint a tejen kívül minden tejterméket ehetnek 8 hónapos koruktól.feltéve ha nem allergiás.
2011. febr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még csak babajoghurtot adj, aztán ha jól bírja, mehet a túró is majd 1-2 hónap múlva. Én Humanát szoktam venni, már régóta akciós a Brendonban, 6OO Ft helyett 3OO Ft a 4 db-os.
2011. febr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8 hósan kezdtem adni a joghurtot, túrót, sajtot, de elvileg már a kefír is mehetne...natúrban nem igazán fogadta el... most 9 hónapos, tízóraira megeszik egy egész doboz activiát kiflivel és kölesgolyóval... a túrós desszerteket is nagyon szereti, de sajnos krémtúrót csak nagy kiszerelésben láttam eddig, ezért nem adom neki natúr formában a túrót, mert nem fogy el egy fél kilós doboz :(((
2011. febr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!!!!!:)Ment a jelecske:)
2011. febr. 15. 16:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!