Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két pici gyerekkel otthon...

Két pici gyerekkel otthon levők, hogyan telik egy napotok, hogy bírjátok? Mennyi idősek?

Figyelt kérdés
Nekem 19 és 2 hónaposak, néha elég fárasztó..
2011. febr. 14. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:

20 és 1hónaposak.

Érdekes most még jól viselem Őket. Igaz most jön rajtam ki valami nyavaja(nagyon influenza gyanús:S:S:S)

Reggeli, De. játékosan házimunka a naggyal, ebéd, alvás, séta, kis pajtások, vacsora, fürdés altatás, fürdés altatás röviden ennyi egy nap.

2011. febr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

26 hós és 3 hós kislányok.

Én nagyon jól összehangoltam őket, úgyhogy nincs igazán nehézség. A kicsi 3-szor alszik, a középső alvása egybe esik a nagy alvásával (ilyenkor én is mindig alszom). ESte is egyszerre alszanak el, és reggel egyszerre ébrednek.

A kicsi csak szopik, így a sétákat mindig úgy számolom, hogy ne a babakocsiban kezdjen el ordítani, hogy éhes.

Vagy délelőtt megyünk sétálni (11-re haza kell érni), vagy 2 után. (Így eszik a kicsi: 8,11,kb 14-15,18,20-igény szerint szoptatom, de neki ez az igénye).

Mostanában már szoktunk menni játszótérre, olyankor a pici alszik (vagy néz) a babakocsiban.

Házimunkát össze-vissza csinálom, jobb szeretek már reggel túl lenni rajta, de van hogy délutánra is jut belőle. Én soha nem egyszerre takarítom ki a lakást, hanem mindig egy picit, egyik nap porszívó, másik nap fürdőtakarítás, stb.

Este fél 6- 6 fele ér haza a férjem, ilyenkor már nem csinálok semmit és hétvégén sem, akkor pihenés van, nincs házimunka.

Egyébként nincs segítségem (bár nem is kéne), nagyszülők messze vannak és dolgoznak is. Néha járunk barátnőzni, de csak a közelbe.

Mindig egyszerű kajákat főzök, semmi bonyolult, semmi időigényes.

Azt hittem, nagyon nehéz lesz 2 gyerekkel, de nincs semmi, tök jó. Bár hozzáteszem, mindkettő nagyon nyugodt és békés természetű, egyik sem szokott sírni, egyik sem nyűgös fajta gyerkőc. A kicsi 3-4 hetes korától átalussza az éjszakát (8-9-től reggel 8-ig), a nagy is jó alvó.

Tervezzük a harmadikat, szintén kis korkülönbséggel.

2011. febr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!