Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiam szobajaban sólampa...

A fiam szobajaban sólampa van, de ejszakara leszoktam takarni egy tesztil pelussal ez nem baj?

Figyelt kérdés
Nem gyulladhat ki ugye?
2011. febr. 12. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem merném,de nem ismerem a sólámpát.Melegszik ha égve marad?

Inkább szerezz be egy rendes éjjelifényt.

2011. febr. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha csak éjjeli fénynek használod,akkor én sem ezt ajánlanám.

A sólámpa úgy működik,hogy a benne lévő izzó hőjétől a só párolog,bekerül a szoba levegőjébe,így fejti ki jótékony hatását a szobában lévők légutaira.

Ha letakarod...

Én minden esetre nem merném úgy hagyni éjszakára.

2011. febr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kigyulladni nem fog,mert a sólámpa nem melegszik fel annyira,de így minimálisra csökkented a jótékony hatását.nincs annak akkora fénye,hogy zavaró legyen
2011. febr. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is sólámpa van nála, de én nem takarom le, mert nem szeret teljesen sötétben aludni. Szerintem nem lesz annyira meleg, hogy gond legyen!
2011. febr. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nem baj,hisz nem tud annyira átmelegedni!Ráadásul a hatását is kifejti ha le van takarva akkor is!Nálunk egész nap be van kapcsolva a babaszobában egy 25 kg-os tömb és estére csak langyos.
2011. febr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja,és nem okoskodni akarok de a sólámpa egy ionterápia.Negatív ionokat bocsájt ki ezért van jó hatással az emberi szervezetre, légutakra,közérzetre,immunrendszerre stb...Ezért nem jók a pozitív ionok amiket a tv,számítógép,elektromos eszközök stb bocsájtanak ki.
2011. febr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!