Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor raktok rendet a...

Hányszor raktok rendet a gyerekszobában 1,5-2 év körüli gyereknél? Segít?

Figyelt kérdés
Nálunk teljes a káosz minden nap, sokszor csak arra marad energiám, hogy mindent behajigáljak egy dobozba. Egy 18 és egy 2 hónapos kisfiú anyukája
2011. febr. 12. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kétszer egy nap. Ebéd után és este. Ebéd utániban segit. elkezdi a segitést, majd leragad egy játéknál, és feladja. 13 hónapos.
2011. febr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1-2 x naponta,de nincs igazán káosz szerencsére:)

Segít is ha kérem,sőt már egyre többször magától is hozza a kockákat ha pakolunk,bár én erre szoktattam az elejétől:)

2011. febr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ja 22 hós:)
2011. febr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk se jobb a helyzet, és ezt most nagyon nem büszkén mondom:(((. Majd ha nagyobbak lesznek egyszerűbb lesz a rendrakás, ezzel nyugtatom magam!!!


Üdv egy majdnem 3 éves Nagylány és egy 10 hónapos Kisfiú Anyukája.

2011. febr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én szinte rászoktattam magam, hogy fürdés előtt, de legkésőbb, ha már az ágyban van a gyerkőc, összepakolok. Van hogy ő is segít, de ez nála kedv-függő. (20 hónapos). Addig nem megyek ki a szobából, míg nincsenek a helyén a játékok ( jó nagy dobozba gyűjtögetem, 1 helyre- talán ez is segít)
2011. febr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ebéd után még alvás előtt. Akkor segít rakodik.

Este lefekvés előtt. Apa eteti és fogmosás stb. Addig én gyorsan összepakolok.


Hála égnek nem szokott nagy kupit hagyni :) Mostanában már rájött hogy ha valamivel játszik utána el kell rakni.


De mondjuk a csipeszeket rendszeresen kiborogatja és elszórja nem szedi össze, ha viszont mi igen akkor újra megkaparintja és kezdődik elölről. Szerintem azért csinálja, hogy lovagolhasson a hátunkon :)


20 hónapos kiscsaj anyuja

2011. febr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ebéd után mikor alszik, ő még nem segít benne (17 hónapos), inkább előveszi amit elteszek és este miközben apa fürdeti.

Plusz ha elmegyünk otthonról napközben, akkor előtte rendet rakok.

2011. febr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ebéd után és este mindig,van hogy többször és általában segít,mondja hogy helyé ha új dolgot veszünk elő s a régit eltesszük,erre neveltem elejétől

22 hós nagylány

2011. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Néha ha rámjön, akkor folyton pakolnék utána, mert sokszor romokban áll a lakás. Csak igazából felesleges...

Amikor délben alszik, akkor egyszer összerakodok, és este már igyekszünk bevonni őt is a pakolásba.

15 hónapos a kisfiam.

2011. febr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Fiamnak van egy játszósarka,ott vannak a játékai a szobájában.Csak egyszer pakolok össze ott egy nap,de a lakásban széthajigált játékokat egész nap hordom be a szobájába.Ha mondom neki,segít pakolni.17 hónapos
2011. febr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!