Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom, hogy elég-e...

Honnan tudom, hogy elég-e neki a tejcsi?

Figyelt kérdés
3,5 hónapos baba. Gyakran kér óránként enni? Ez normális? Kellene pótolni?Vagy ez ilyen időszak?
2011. febr. 12. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Akkor tudod, hogy jól lakik, ha nem "keresget" azaz nem tátog, nem kapkod. Nem baj, ha óránként eszik, viszont akkor valószínűleg nem laktató a tejed. Akkor kell pótolni, ha nem lakik jól, sr, látod rajta hogy éhes. Addig nem kell, csak azért, mert óránként eszik.
2011. febr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Előző baromságot írt. Olvasgasd az lll.hu-t.

a tejed egész biztosan laktató. Ha kevés neki, akkor nyűgös,ordít. A tejed mennyisége egyenes arányban nőa szoptatás mennyiségével, ne aggódj, hamarosan biztosan elegendő lesz a picidnek a tej, csak türelem. Pár nap alatt semmiképp sem hal éhen, hisz táplálod. :)

2011. febr. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
H megfelelő ütemben gyarapszik a súlya (heti 100-200g minimum), akkor nincs miért aggódnod! Valószínűleg most van egy fejlődési ugrás nála, amiatt kíván több táplálékot! Szoptasd igény szerint! Igyál sok folyadékot (vizet, cukormentes teát), egyél tápláló ételeket, hogy tudd fedezni a keresletet!
2011. febr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves 57%-os második. Miért ne lehetne nem elég laktató a teje? Ez miért baromság? Látom rém okos lehetsz, ha csak a százalékaidat is nézzük. Képzeld 3 gyermekem van és az első 2-nél nekem sem volt elég laktató a tejem, ezt maga a doki is megmondta. Attól, hogy te esetleg még ilyet nem hallottál, az nem azt jelenti, hogy amit a másik mond az baromság! Első voltam
2011. febr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!