Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék, hogy ne keljen...

Mit tehetnék, hogy ne keljen cicizni 2-3óránkén a 7hós kislányom?

Figyelt kérdés
5óra körül kap tejpépet vacsira és 7kor már alszik. Kipróbáltam azt is h tápszerrel fektetem le, de akkor is kel. Ha kiveszem szopi pózba a kiságyból és csak cumit kap akkor is visszaalszik, tehát nem éhes. Akkor mi lehet?
2011. febr. 11. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Vacsorára na tejpépet adj,mert azzal nem lakik jól. Adj neki kenyeret valamivel, éjjel pedig csak teát.
2011. febr. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
7hós babának kenyerek vmivel???? Mi van????
2011. febr. 11. 08:33
 3/5 anonim ***** válasza:

gondolom, a foga miatt nyugtalanabb az éjszaka. én mellre teszem, ahányszor ébred. remélhetőleg nem lesz hosszú ez az időszak.


szintén 7 hós.

2011. febr. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

:D!

Kenyér???Csinálj egy szenyót ,oszt jól van....

Röhej!


Nem fogzik éppen?

Én 6 körül adok tejpépet,és 8-kor tápszert(anyatej híján)

Eddig nem kért enni éjszaka,5 hónapos korától,és most elkezdett fogzani és megint eszik éjszaka 3 körül!7 és fél hónapos,tehát nem biztos,hogy a kajával van gond,lehet a foga,vagy mozgásfejlődés!

2011. febr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
8 foga van már
2011. febr. 11. 09:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!