Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babáknak csinálnak...

Újszülött babáknak csinálnak AIDS tesztet?

Figyelt kérdés
Eszembe jutott, hogy mi van ha HIV fertözött vagyok. Azt hogy derítik ki? Mivel laboron sosem csinálnak terhesség alatt erre irányuló tesztet. És ha én az vagyok, a baba is az ugye. Ezt hogy derítik ki? Nekik csinálnak tesztet?
2011. febr. 9. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Elmehetsz ingyenes, anonim tesztet csinálni, és megnézik neked. Az újszülötteket nem nézik erre, minek?
2011. febr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:) Csak kíváncsi voltam mert igazából sosem gondolkoztam ezen. Csak most, ahogy romlik az egészségi állapotom. És akiben ugyanígy fel sem merül, attól még lehet fertözött, ezért gondoltam volna hogy a babáknak csinálhatnak rutinból. De köszi megnézem. Úgy félek...:(
2011. febr. 9. 13:13
 3/9 anonim ***** válasza:
érdekes, nálunk csinálnak terhesség alatt hiv vizsgálatot is, én úgy tudtam ez kötelező.....asszem a 24 héten vagy a 30. héten, nem is tudom már......
2011. febr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tényleg? És neked a többi vérrel együtt vették le és vizsgáltak erre is? Vagy külön kellett menned? Mert nekem nem csináltak és most nagyon félek, hogy baj van.
2011. febr. 9. 13:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy baj van? Egyébként én is úgy tudom hogy terhesség alatt mindenkitől leveszik kötelezően.
2011. febr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A többi vérrel együtt. Nem kell külön menni. Én mintha úgy emlékeznék, hogy 16 hét körül csinálták. De ebbe nem vagyok biztos.
2011. febr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16 hetesen van AFP, Hepatitis B és vércsoport maghatározás. Tudtommal HIV-et nem néznek. Erre biztos emlékeznék, ha lett volna ilyen leletem. Bár már 18 hónapos a kislányom, azóta lehet, hogy nézik.
2011. febr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

16. héten nem néznek AIDS-et, más nemi betegséget néznek.


elmész bőr és nemibeteg gondozóba, ott leveszik a vért és pár nap múlva meg van az eredmény. ha te nem vagy az, feltételezem a babád se.

2011. febr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Nekem terhesség alatt nem néztek HIV-et, csak hepatitist meg szifiliszt. Akkor volt az első HIV-szűrésem, amikor anyatejadó lettem.

2011. febr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!