Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS Fogzástól kipattoghat?

SOS Fogzástól kipattoghat?

Figyelt kérdés
Nem piros,és a nyakánál a füle alatt van.
2011. febr. 8. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy amiatt pattogott ki. Nem adtál neki valami újat? Étel, fürdető, testápoló? Mennyi idős? Esetleg ha szopizik attól is lehet, ha te valami olyasmit ettél.
2011. febr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fogzástól nem lehetnek bőrproblémák.Lehet a melegtől,vagy valamilyen anyag hozzáért amire érzékeny a bőre.ez lehet akár a te parfümöd,testápolód,bármi.De én fogzás miatt nem tapasztaltam ilyesmit.
2011. febr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
4 hónapos! MA evett nagyobb mennyiségbe sárgarépapürét. Tegnap olyan 15 milit evett belőle. Akkor nem tapasztataltam nála ilyet! Öblitő mosópor ugyanaz. Fürdető is. Most próbáltuk ki a neogranormanos popsitörlőt, de nem a nyakán...!
2011. febr. 8. 11:56
 4/6 A kérdező kommentje:
Melegnek meg most nincs meleg. Mondjuk éjjel 2 felé felébredt mert akkor hirtelen nagoyn meleg lett. Fával fütünk kandallónk van. Attól létezik hogy mostanra kipattog? Vagy hogy még mindig látszódjon neki?
2011. febr. 8. 11:57
 5/6 anonim ***** válasza:

a fiam fogzáskor annyira kipattogott, hogy a bőrgyógyász csak szteroidos krémmel tudta elmulasztani. a nyakánál kezdődött és egész a hasa és a háta közepéig piros pöttyös volt. semmi nem használt.

vagyis igen, fogzástól kipattoghat. sőt, ha pl ekcémás, akkor is (fogzáskor) felerősödhet a gyulladás.

2011. febr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 14 hós és néhány napja a szája körül van kicsit kipattogva. nem evett semmi újat és én sem (még szopik). Én is a fogzásra gondolok, de nem tudom biztosan lehet-e attól.
2011. febr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!