Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam hirtelen anyás lett!?

Kisfiam hirtelen anyás lett!?

Figyelt kérdés

7 hónapos a babánk, eddig csak apa volt a mindene, most hirtelen egyik napról a másikra csak én kellek neki, ha nem lát akkor sír, egész nap bújik, bekapja az arcom, röhögcsél örömében ha felveszem, apával nem is foglalkozik.

Persze nem baj ez, sőt örülök neki, csak kíváncsi vagyok más járt e már így??


2011. febr. 7. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
8 hónapos kor körül kezdődik az első szeparációs szorongás.
2011. febr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez szerintem a szeparációs szorongás. Ami nem baj. Majd elmúlik. Idővel. :-)
2011. febr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kislányom is 7 hónapos nálunk ez már kicsivel 6 hónapos kora óta megy. Mikor meglátja hogy öltözök sírva fakad, szó szerint meg kell szöknöm, el van egyedül még meg nem lát, akkor nagyon keservesen sír még oda nem megyek vagy fel nem veszem. Apával egész nap egy hangja sincs. Én iskolába járok de mikor délelőtt nem vagyok itthon vele délután szinte nem is hagyhatom magára még a járókában sem. Ha ez 8 hónap körül jelentkezik más esetben akkor nálunk elég hamar elkezdődött...
2011. febr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!