Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nap kiviszitek a...

Minden nap kiviszitek a (14hós) gyereket a lakásból?

Figyelt kérdés
Mi van, hogy két napig ki sem dugjuk az orrunkat, ha nagyon hideg van.
2011. febr. 7. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a védőnő azt mondta, hogyha nem feltétlen kell elmenni otthonról (például nem kell csekket fizetni, boltba menni), akkor nyugodtan maradjunk otthon néhány napot. Fontos a gyakori szellőztetés, de a kicsit nem kell mindenáron kivinni a hidegre.
2011. febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mindig kiviszem, 12.5hónapos. Jót tesz neki a levegő, mellesleg 15 fok van. A hidegbe is kiviszem. Nálunk a terasz szélvédett, esővédett, így egy alvást mindig kint tölt.
2011. febr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem kemény mínuszokban is mennem kellett vele, csak nem voltunk kint sokat. De hozta a cipőjét, és mondta: mennü, mennü... hát mentünk. :) Most meg már rendesen követeli. Megy az ajtóhoz, mondja, hogy baba pápá, sé (sétálni) integet, és ha nincs kulcsra zárva az ajtó, lenyomja a kilincset is. 16 hónapos múlt. Még azt is megmutatja, mivel akar menni: triciklivel vagy babakocsival. (ma először csak lábbal hajtós kis bébitaxit vittünk)
2011. febr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15 hónapos a fiam, mindig kimegyünk.
2011. febr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi minden nap megyünk legalább egyszer! :) 14 hós!


Ha hideg van kint akkor is megyünk valahova, csak nem kint sétálunk! Vagy pláza, (bár ott nem voltunk amióta járvány van) vagy barátnőhöz, vagy mássik barátnő aki egy teniszpályán dolgozik...Szóval mindig megyünk valahova!Csak ha nagyon hideg van akkor kocsival! :)

2011. febr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi megyünk minden nap, van hogy 2x is.


Ha nagyon hideg van, akkor max 1 órát. Szeret kinn lenni nagyon.

2011. febr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég volt egy hasonló kérdés,és a válaszomért nagyon le lettem pontozva!

Ha nagyon hideg van akkor nem viszem ki mindennap,de gyakran szellőztetek! De ha idő engedi akkor kimegyünk,nyáron is szinte egész nap kint vagyunk! Igaz ő nem szeret a hidegben kint lenni!

2011. febr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem esik az eső és nem fúj nagyon a szél, naponta legalább egyszer elmegyünk sétálni. Neki is jó és nekem is. De ha apa is velünk tud jönni,az a legjobb!!
2011. febr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!