Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós babátok mennyit eszik...

8 hós babátok mennyit eszik egy nap? Mit? Mikor? Mi a kedvence?

Figyelt kérdés

mikor szokott enni? kb mennyit? cicizik?

enyém reggel 8-9 körül kel ,akkor csak cici, ebédre főzi(200-250) + folyadék(amennyit kíván), 2-3 körül csak cici, majd uzsonnára 5 körül 1 alma, vacsira fél8körül fözelék(200-250)+pici folyadék, majd fürcsi és cici, alvás :)

ti hogy vagytok ezzel? mennyire jó evő babátok?


2011. febr. 7. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, nekem két nap múlva lesz nyolc hónapos, kicsit korábban kell mint a tiéd, már 6 körül éhes, akkor tejcsit kap, aztán 9-kor gyümölcs (250-300 ml) délben húsos főzelékből ugyanannyi, délután fél négykor pedig újra főzelék, aztán este nyolckor tejcsi és alvás. Szerintem az én gyerekem rengeteget eszik, akár a 400 ml főzelék is beleférne, de nem merem neki adni, mert az orvos szerint sok és kitágítom a gyomrát vele. Emellett kb. egy liter vizet is megiszik napközben és éjszaka is szomjas legalább egyszer. Ja a kedvence az alma, a répa, brokkoli és cékla, ezekből határtalan mennyiséget megenne.
2011. febr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az én fiam egyedül a brokkolit nem eszi meg, amúgy bármit főzhetek neki. és ő is képes lenne egy egész lábaskával megenni, de én sem merek neki ennél többet adni. vizet nem nagyon iszik, baba teát szoktam adni neki. éjjel mi még kb3óránként kelünk, de sztem már csak megszokásból.
2011. febr. 7. 09:45
 3/3 anonim ***** válasza:
9 hós kislány... reggel fél 8 körül tápszer (kb. 200 ml), délelőtt fél 11 körül gyümölcs keksszel, túróval vagy joghurttal, olyan 1-fél 2 körül zöldség kis husival vagy sajttal (kb. 200 g), délután valamikor gyümölcs vagy babadesszert, fél 7 körül Sinlac, egy adag kb. 50 g, vagy magában, vagy gyümölccsel összekeverve, fürdés után pedig szopi... napközben adok neki kölesgolyót, kiflicsücsköt rágcsálni... sokszor elmarad a tízórai, mert ha délelőtt hosszabban alszik- mint például most is - akkor inkább ebédet adok neki korábban, viszont akkor kicsit tartalmasabb uzsit kap... inni sajnos szerintem ihatna többet, átlagban 3-4 dl babateát és vizet iszik, de folyamatosan kínálnom kell... szerencsére mindent megeszik, szereti a zöldségeket, a gyümölcsökből inkább az üvegeset eszi, ez sajna így alakult, hiszen most télen az almán kívül nem nagyon tudtam neki frisset adni... a banánért érdekes módon nincs oda, bár a gyümölcspürékben megeszi...
2011. febr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!