Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktatok lefagyasztani...

Hogyan szoktatok lefagyasztani babának főzeléket? Miből érdemes? Mekkora adagokat?

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Összeturmixolva nem szabad. Külön kell mindent megfőzve, párolva. Én anyatej tároló zacsiba teszem. Kb. mindegyikből 26-17 db-ot. Ha 3-4 félét összekeverek, akkor lesz egy adag. Nálunk az 250gramm
2009. febr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én külön külön fagyasztok neki különféle dolgokat.

Függ attól is,hogy mennyi idős a babád.

Általában egy két hétre elegendő az a mennyiség,amit fagyasztani szoktam.

Lehet kapni a gyógyszertárban 50-100 ml-is steril kis dobozkákat,én ezekbe szoktam elrakni az ételeket.

Pl. a sütőtököt,borsót,kukoricát,karfiolt ,brokkolit stb. ezeket 100 ml-s kiszerelésekbe. A husikat pedig 50 ml-s dobozokba teszem el,vagy jégkockatartóba.

Szinte bármit lefagyaszthatsz.

Én mindig puhára megfőzöm az ételeket és vagy egészbe,vagy turmixolva teszem el.

Ebédnél pedig főzök egy kis krumplit ,répát és ahhoz adhatok a fagyóból bármit.

Volt olyan is ,hogy rizst fagyasztottam le és ezt adtam borsóval.

Nagyon sokféle variáció létezik.

2009. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!