Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért vinnyog az 1 éves...

Miért vinnyog az 1 éves kisfiam? Vinnyog ha leteszem, ha felveszem, ha játszunk, ha nem játszunk, ha ez, ha az. Evés közben, fürdés közben.

Figyelt kérdés
Mindig a kedvében járunk, de ma egész nap vinnyogott.Meg tegnap is. Biztos ismeritek ezt a helyzetet. Nem sír, meg tényleg semmi baja, csak olyan furcsa ez a vinnyogás. Mintha unatkozna és így jelezné. Hát én nem értem :D Az első fiam nem csinált ilyet :) Valakinél? Volt ilyen?
2011. febr. 6. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, de már 2 hónapja ezt csinálja.
2011. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általános rossz közérzet szerintem a fogzás miatt.Bizonyos napokon még erősebb a fájdalom.
2011. febr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tényleg ez lehet, hiszen két foga jön egyszerre. Ez eszembe sem jutott, mert a 6 foga ami kijött, az észrevétlenül jött, fájdalmak nélkül.
2011. febr. 6. 22:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg szegénykének az ilyen nyűgös napokon adni vmi fogzáskönnyítőt,Viburcolt/Dentinoxot/Dologélt/Panadolt/Nurofent/Germicidet stb.,ami beválik nektek.
2011. febr. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nálunk hetek ota ez van,szintén 1 éves,adhatok neki bármit,semmi hatása nincs.vinnyog,itthon is,kinnt is,de neki is jön a foga.már szeretnék tulleni ezen,hogy mi a megoldás azt én is szeretném tudni.
2011. febr. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!