Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor ajánlott párnát adni a...

Mikor ajánlott párnát adni a kicsiknek?

Figyelt kérdés
13 hónapos, de nem igazán szeretném bevezetni, de már sokan mondták, hogy lassan már kéne.
2011. febr. 6. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:

20 hónapos nincs párnája. Engem speciel nem érdekel ki mit szól. Ha neki így kényelmes akkor így alszik. Megjegyzem van az ágya sarkában egy díszpárna elég lapos ha akarná maga alá gyűrhetné.


De körbemássza éjjel az ágyat, és nem igényli.

2011. febr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém 4 éves, de dísznek van a párnája, azon elalszik, perc múlva már le is jön róla, és egész éjjel nincs rajta.Miért is kéne, kérdezz már vissza..nem hiszem hogy egy jó okot tudnának mondani. Apjuk mai napig párna nélkül alszik, nem szereti, én meg 5 párnával. ez attól függ kinek mi a kényelmes.

Jobb dolga is lehetne annak aki azzal törődik párnán altatod a gyereket vagy sem :)

2011. febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem kell :) ha adsz is, bébipárnát, az annyira vékony, szinte csak egy rongy darab
2011. febr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia

a fiam 3 éves, csak lapos bébi párnája van. De erről is lemászik.

Nem hiszem h kell párna.

2011. febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

? Kéne?


3 éves és nincs neki, nem is hiányolja

Én meg 32 évesen is párna nélkül alszom a 2.szülésem óta, és sokkal jobb így

2011. febr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!