Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem fogadja el az ételeket...

Ha nem fogadja el az ételeket a 7 hónapos babám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 hónapos kora óta próbálkozom, egyedül az almát hajlandó megenni, de abból is nagyon minimális mennyiséget. Barackot, sütőtököt, krumplit nem eszi. Ma próbáltam a krumplit, és hányinger jött rá. Nem akarom erőltetni, de előbb-utóbb mást is kell egyen. Anyatejes baba. (Próbáltam üveges bébikaját is.) Ti hogy csináljátok?
2009. febr. 9. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha anyatejet iszik, akkor adj neki azt, ha van. Majd érdekelni fogja a többi is, addig nem kell erőltetni.
2009. febr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogyan próbáltad a fentieket adni, de én úgy csináltam, hogy anyatej (bőven) és kevéske burgonya, vagy sütőtök először. Aztán folyamatosan csökkentettem az anyatej mennyiségét. Nekünk is volt ilyen korszak, hogy nem fogadott el semmit, de hirtelen megjött a kedve, főleg, ha akkor adtam neki, amikor mi is ettünk.
2009. febr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!