Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sedatif Pc vagy gyógytea a...

Sedatif Pc vagy gyógytea a baba jó alvása érdekében?

Figyelt kérdés

Inkább [link] ez vagy [link]


Melyik vált be?


2011. febr. 6. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a baba, Mit jelent, hogy nem, alszik jól? csak úgy, szíre-szóra ne akard lenyugtatni. Először is zárj ki minden eshetőséget, hogy mi az, ami zavarhatja, ezeket csakis a legvégső esetben vesd be!
2011. febr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
A tea hasfájós babának kell (mármint amit belinkeltél). Az enyém pl. nem volt hasfájós, nem is teázott soha. A sedatif pc-t pedig maximum én eszegetem, mikor ideges vagyok. A gyerkőc jó alvásához jól lakottság, tiszta pelenka kell. :) Ha jön a foga, vagy beteg, akkor azokat kell kezelni, fogzásra krémek vannak, illetve chamomilla, már akinek ér valamit. Ha a hasa fáj, itasd a teát, hátha könnyít a pociján. Illetve van rá masszázskrém, én azt használtam, ha fájt a hasa a babámnak. A tea nem árt, de a sedatiffel óvatosan bánj, még ha homeopátiás is.
2011. febr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
miért, mi baja lehet a sedatif-tól?
2011. febr. 6. 17:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!