Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 suliba is járok, estin és...

2 suliba is járok, estin és levelezőn. Idén végezek, már halasztottam, de már nem tudok többet. Lehet bölcsődébe adni a kisfiamat? Milyen feltételekkel veszik fel? Most lesz 1 éves. Családban nem tudom megoldani a felügyeletét.

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Bölcsödéhez munkahely, arról igazolás kell.

Ha nem félsz a lebukástól, akkor megkérsz egy vállalkozó ismerőst, hogy adjon egyet, ezt sokan csinálják.

2011. febr. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

munkáltatói igazolással, másként nem. viszont úgy tudom, hogy csak egyszer kell, az elején.

A munkáltatói igazolással azért óvatosan, hiszen gyed-en vagy.

tehát valaki bejelent 2-3 hónapra, aztán visszamehetsz gyed-re, a bölcsi nem fogja ellenőrizni, de azért nem kell relkámozni, hogy otthon tanulsz.

2011. febr. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 évesen még munkáltatóival is nehéz lesz bejuttatni a bölcsibe, általában kevés a hely és a 2 éveseket előreveszik, mert az ő anyukájuk már csak GYES-t kap utána.

Tudom, hogy fontos a tanulás, de biztos vagy benne, hogy egy 1 éves babát bölcsibe akarsz adni? Nagyon sok mindenről le fogsz maradni.

2011. febr. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A suliban kérj egyéni tanrendet, hogy csak vizsgázni kelljen menned...
2011. febr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megpróbálom az egyéni tanrendet elintézni.
2011. febr. 6. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!