Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor mondta a babád, hogy...

Mikor mondta a babád, hogy anya? Az enyém 15 hónapos, és a maga nyelvén mondja, de nála az "ájsz" az anya.

Figyelt kérdés
:)
2011. febr. 4. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
15 hónapos és már tud angolul, okos :D
2011. febr. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, mi is mondjuk neki, hogy az fagyi vagy jég, de anya semmiképp...de ő csak mondja nekem, hogy ájsz,ájsz :DDD
2011. febr. 4. 23:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
10 hónaposan kezdte, akkor még ana voltam, 14 hónapos korától mondja szépen, hogy anya. Az első szava az apa volt 8 hónaposan, őt már becézi apuúúnak.
2011. febr. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem legalább 2 évig csak annyit mondott,hogy Andi..anyát nem csak a nevemet..de ezt már 10 hónaposan kimondta..
2011. febr. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15 hónapos korától, addig ÁMUÁ vagy MÁ voltam. (Apa egyébként korábban BÁ volt.) Most viszont ha azt kérem tőle, hogy mondja ki, hogy anya, azt mondja, hogy APA. :)) De persze ha kell valami, akkor egyből van ANA, ANA, ANA! :)
2011. febr. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
1 évesen, és úgy, hogy: ÁNÁ! Most 15 hónapos, még mindig így mondja. :)
2011. febr. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

1 éves korától 16 hónapos koráig ana voltam, aztán úgy döntött, ez uncsi, és átállt anyi-ra.

Azóta is anyi vagyok, már 3 hónapja:)

2011. febr. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én "Uki" vagyok! A férjem szerint az anyuciból...16 hónapos a kisfiam, nagyon szépen mondja az apát, mamát, papát, babát én pedig már 5 hónapja uki vagyok :)! Szerintem ez már így is marad :) Apuka mindig azt mondja, hogy édes ukinyelvünk :)
2011. febr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10-11 hónapos volt nana voltam sokáig. Egy 2 hónapja már ana vagyok, 2 éves.
2011. febr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ájsz ájsz bébi! :DDD

az enyém kb. 16 hónapos korától mondott olyasmit hogy any, vmi hasonlót, én mindig mondtam neki hogy anya anya anya. 18 hósan mondta ki először egyértelműen. azóta már variálja is összevissza, anyi, anyijja, anyu... :)

2 éves múlt.

amúgy a barátnőmet katának hívják, és a ghyerek sokszor hallotta az apjától, hogy kata kata, és ő is elkezdte mondani...csak sajnos ő kaka alakban...azóta is így mondja.. :D (hasonló korú mint az én kislányom)

2011. febr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!