Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyek a manapság divatosabb,...

Melyek a manapság divatosabb, magyar eredetű fiúnevek?

Figyelt kérdés
Sürget az idő és még nem döntöttünk. (: Minden ötletet nagyon szívesen veszek!
2011. febr. 4. 22:45
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Hunor:)
2011. febr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nézd csak, itt sorba vannak rakva gyakoriság szerint (mondjuk nem csak a magyar eredetűek): [link]


Divatosat akarsz? Akkor Levente, Botond, Ákos (ez török eredetű), Attila, Szabolcs.

2011. febr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

divatos? manapság ez a legfontosabb a névválasztásnál?

na, legalább ezt is megtudtam. mikre nem jó ez az oldal...

2011. febr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Zsombor, Zalán, Ármin, Dominik, Csanád, bár ezek nem magyar eredetűek.
2011. febr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

jah, most nézem csak. az utóbbi 10 évben kb minden második kisfiú a Bence nevet kapta.

ezzel a szülők csak azt érik el, hogy a gyereküket majd a vezetéknevén szólítják a tanárok, vagy ha mégis Bencét kiáltanak, akkor majd odaszalad a fél osztály. vagy egyszerre lehet rászólni az összesre :P

2011. febr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem a divatoson van a hangsúly,nem erre irányult a kérdés.Magyar nevet szeretnénk,de abból sem olyat,ami nagyon szélsőségesen ritkán fordul elő és furcsán hangzik.De nem akarom,hogy a fiam Dominik legyen például,mert nem időtálló név.Még egyszer hangsúlyozom: nem a divatosságra irányult a kérdés.
2011. febr. 4. 23:05
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem most a Zétény a kedvenc...
2011. febr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Csanád
2011. febr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

persze, minden kornak megvoltak a maga divatnevei, pl nekem vagy 5 haverom Ádám, a 80-as évek végén ez volt a divat :D


ha én választanék, akkor azt mondom: Ákos, Zalán, Botond, Szabolcs.

ezek férfiasak, szerintem ugyanúgy illenek egy kisfiúhoz is, mint egy komoly üzletemberhez. :D


mert ugye azok a szegény Bencék is lesznek egyszer felnőttek, és sztem nagyon kisfiús, becézgetős név ez a Bence...


bocs, alapvetően nem szeretem, a felkapott, divatosnak kikiáltott dolgokat, azzal tuti nem lősz mellé, ha ezen a körön kívül maradsz :D

jó babázást!

2011. febr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
András :)
2011. febr. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!