Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hirtelen pipiskedve jár, az...

Hirtelen pipiskedve jár, az baj? 15 hós lányom 11 hós kora óta jár egyedül, és most kezdte ezt el.

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is 1 évesen kezdett el járni, most 16 hónapos, és időnként pipiskedve jár ő is. Nem mindig, ezt ki kell hangsúlyozni. Olyan vádlija van már... :)))

De hogy miért csinálja, azt nem tudom. Rá fogok kérdezni majd a dokinál.

Olyan egyébként, mintha magasabb akarna ezzel lenni. :)

2011. febr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen ez már nekem is eszembe jutott, van egy bátyja meg a lányom amúgy is kis picike sok mindent nem ér el amit szeretne.

De nem akkor pipiskedik hanem így járás közben felmegy aztán megy kicsit rendesen aztán megint pipiskedik.

2011. febr. 4. 15:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint. Nálunk ugyanez van. :) Megy picit teli talpon, majd pipiskedik, aztán megint teli talpon. Én sem tudom hova tenni, tényleg. :)
2011. febr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nagyobbik fiam 5,5 éves, és a mai napig sokat lábujjhegyezik. Már voltunk vele ortopéd orvosnál is, semmi rendelleneset nem talált, azt mondta, ha neki így esik jól, nyugodtan járjon így, semmi baja nem lesz tőle.
2011. febr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!