Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írnátok légyszi néhány tapsolt...

Írnátok légyszi néhány tapsoltatós mondókát?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak a süti süti pogácsát ismerem mint tapsoltatóst.De találtam ezt az oldalt.



[link]

2011. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt nézz körül:

[link]

2011. febr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyerekek gyerekek szeretik a perecet....

Én ezt tapsolva mondtam már pici kora óta a fiamnak, aztán mikor megtanult tapsolni, erre még a babakocsiban elkezdte... sőt, volt, hogy ő is "mondta" hozzá (persze csak a hangsúly volt olyan) most 14 hónapos.


Tapsi, tapsi mamának, puszit ad a babának.

Erre tanult meg tapsolni....

2011. febr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!!! A gyerekek, gyerekeket és a tapsi, tapsit azt én is mondogatom, csak jó lenne még valami vidám mondóka. Van valami csigás is, amire egyre gyorsabban kell tapsolni, csak azt nem tudom, hogy van. A linkeken találhatóak meg nem annyira tetszenek (bocsi), a hajdú sógor, meg a többi valahogy nem jön be nekem.
2011. febr. 4. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!