Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon sok tápszeren rajta...

Nagyon sok tápszeren rajta van, hogy max.200 ml, amit lehet csinálni. Most 4,5 hónapos a babám, már többet enne, mint 200 ml, váltsak tápszert? Honnan tudom, hogy pl. a Humananak vagy a Milupanak vagy a Nestle BEBA-nak mi a következője?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 10:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy lehet ilyen előírással etetni. Én sosem foglalkoztam azzal, hogy mit ír a könyv. Annyit kell neki adni, amennyit ő megkíván, nem amennyit írnak. Az csak egy iránymutatás. Nem történik az ég világon semmi, ha pl. 50 ml-rel többet vagy kevesebbet eszik, ahhoz képest, mint amit azzal a képlettel kiszámoltunk. Szóval ne azzal foglalkozz, hanem a gyermeked igényeivel. Csinálj meg neki annyit reggel, mint amennyit általában meg szokott enni. Lehet, hogy hagyni fog, lehet, hogy még kér. Őt figyeld, ne számolgass, tudja ő, hogy mennyi kell neki.
2011. febr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!