Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan csőrős itatópoharat...

Olyan csőrős itatópoharat keresek, aminek csak a kupakja csöpögésmentes. Ismertek ilyet?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy a rendes csöpögésmentes itatót nem szereti a babám, ő simán szeret inni, mint egy rendes csőrös pohárból. Az ilyen itatóknak viszont legtöbbször nincs kupakjuk, hogy magunkkal vihessük. Most az Aventest használjuk szilikon nélkül. Így inni jó belőle, de ha felborul kifolyik a kupakba, sőt a kupakból is az ital, tehát nem erre van kitalálva. Olyat keresek, amit nem kell szívni, de kupakos és a kupak lezárja a csőrt, tehát nem folyik ki bezárt állapotban az ital. Köszönöm előre is, ha tud ilyet valaki!
2011. febr. 2. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk egyet, az tesco-s, és szerintem tök jó. Ráhajthatós kupakja van, így ha nem iszik, simán visszacsukja és kész.
2011. febr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a sportkupakos flakonok váltak be. Az a fajta, amelyikből nem ömlik a folyadék és a kupakot csak le kell nyomni.

Vöslauer ásványviznek ilyen a kupakja, DMben szoktam venni.


Amúgy a létező összes csőrös poharat kipróbáltuk, de egyik sem vált be, csak amit írtam.


Bocs, hogy nem igazán a kérdésedre válaszoltam.

2011. febr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Off: nem tudom, hogy használtatok e avent cumisüveget, mert annak a kupakja nem lyukas, így ha azt raknád ideiglenesen a csőrösre?

Egyébként mi is aventet használunk, de most hogy mondod, lehet kipróbálom én is a fiamnál, hogy kiveszem a szilikont...

2011. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk aventes is van az nagyon nem jött be, a tesco gazd. 9+hó nagyon bevált.
2011. febr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, most is az Avent-et használjuk csőrrel és szilikon nélkül. Így nagyon szeret inni belőle, de a kupak nem zár sajnos olyan jól, hogy bentmaradjon az ital, így ha kifolyik a kupakba, akkor hamarosan a kupakból is kijön és úszik minden :-(

Többieknek is köszönöm, próbálgatunk mindent.

2011. febr. 2. 14:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Vegyél kis Jana-s flakont. Az nem szelepes, és nem is folyik ki belőle a víz. Ha kiürült tölthetsz bele bármit, ha meg nagyon elhasználódott a flakon, veszel másikat.
2011. febr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!