Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiságyba alszik a babátok...

Kiságyba alszik a babátok vagy köztetek vagy éppen az anyával külön? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 14:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Saját szobájában, saját kiságyában!

Ez neki is jó, meg nekünk is! Ő is tud pihenni és mi is!

2011. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mikor párom dolgozik akkor velem alszik a nagyágyban, ha párom itthon van akkor kiságyban, ha nagyon nyűgös akkor közöttünk alszik el, de átrakom a kiságyba.(ugyanis félek hogy apa véletlenül megüti, mert elég mélyen tud aludni)
2011. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hogy melyik jobb azt tudom,de nem mindig sikerül mostanában(7 hónapos és fogzik).A legjobb az lenne ha külön a saját kiságyában aludna.De mostanában hajnalban sokszor átkerül közénk:S
2011. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Meg velunk egy szobaban,de sajat kisagyaban.Reggelente teszem csak kozenk neha.Szerintem nem jo az egyutt alvas,kesobb nagyon sok hatranya lehet.Kisfiam ahogy leszokik az ejjeli szopikrol,es atalussza az ejszakakat,kulon szobaban fog majd aludni.Most meg csak 3 es fel honapos. :)

Udv!

2011. jan. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Kezdetben mózes kosárban aludtak mellettem közvetlenül (én a franciaágy rám eső részén :o) , aztán kiságy.


De ez egyéni, én sokszor örültem volna, ha mellettem alszanak kezdetben, mert úgy nem kell emelgetni, csak rögtön szoptatni, de én képtelen vagyok úgy aludni, ha bárki is hozzám ér (férjem sem), ez van. Így maradt a kiságy, ami hónapokig még velünk volt egy szobában. Nagyobbik lányom 20-21 hónapos lehetett, amikor külön költözött, a pici meg egy éves volt, amikor beköltözött a nagy mellé.

Ő még hajnalban egyszer szopizik, most 17 hónapod, ilyenkor kihozom és leülök vele, 5 perc az egész, aztán mindenki megy vissza az ágyába...

2011. jan. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Kinek melyik a jobb. Nálunk az ágyunk mellé van tolva a kiságy és ott alszik, mert éjjel még felébred és nekünk így a jobb. Így én is többet tudok pihenni, mintha mászkálnom kellene éjszaka és neki is megnyugtatóbb, hogy ott vagyunk.
2011. jan. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
osztom a 1ső hozzá szóló véleményét,soha ne szoktasd közétek mert még 8 éves korába is ott fog aludni,azt h az anyával aludjon megint hülyeségnek tartom mert más amikor beteg a picur azért vagy mindig és a párod meg vesz egy asszonykát maga mellé?
2011. jan. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kiságyban.
2011. jan. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Saját szoba, saját ágy.
2011. jan. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen saját ágy saját szoba.
2011. jan. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!