Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Télen milyen lehetőségek...

Télen milyen lehetőségek vannak gyümölcsök terén?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 6 hónapos a babám,mivel tápszeres 4 hós kora óta hozzátáplálom.Imádja a gyümölcsöket :) A gondom az,hogy nyáron fagyasztottunk le anyukámmal gyümölcsöket,mert gondoltunk rá,hogy a picikém télen fogja kezdeni enni őket. Sajnos ezeket a lefagyasztott gyümiket már mind el is használtam. És még mindig tél van,messze van még,amikor friss gyümölcsöt tudok adni neki.

Ti milyen gyümölcsöt adtok babátoknak így télen? Mit javasoltok,honnan szerezzek be gyümölcsöt? Mirelitet vegyek? Vagy ti inkább üvegeset adtok babátoknak? Nem akarom egész télen csak almával etetni,mert azt lehet kapni :( Javaslatok?


2011. jan. 31. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Bár nem gyümölcs, de édes a sütőtök. Enyém nagyon szerette és házilag is el tudod készíteni. Jók a bébiételek is, csak iszonyat drágák.

A mirelit gyümölcsökből házilag tudsz főzőcskézni,ezekben kevesebb a tartósítószer és a cukor, mintha konzervet adnál.

2011. jan. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! :) Igen,én is inkább magam szeretem csinálni a pépeket,nem rajongok az üveges bébiételekért.Még az állaguk is más,mint ha én csinálnám!
2011. jan. 31. 13:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele. :-)
2011. jan. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Banán, körte. És vegyél fagyasztottat is, az tényleg kevésbé cukros, mint a befőtt.
2011. jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Frissből:

alma,birsalma,banán,körte,szölö(bár ez egy picit drága)

Fagyasztottból:

megy,szilva

Üvegesből:

öszibarack,epres,áfonyás,vilmoskörte,sárgabarack

Én sem rajongok az üveges cuccokért de muszály egy kicsit változatossá tenni neki a választékot.

2011. jan. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2011. febr. 1. 10:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!