Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hetes múlt a kisfiam,...

Két hetes múlt a kisfiam, mikortól adhatok neki babavizet vagy teát?

Figyelt kérdés
Kb. négy napja Infacolt adok neki, mert nagyon hasfájós lett! Ettől viszont állandóan szomjas és cicit kér! Adok is neki, de az a baj, hogy valószínűleg többet szopizik, mint ami a szomját oltaná és utána visszabukja vagy kihányja! Ezért gondoltam a babavizre, de nem tudom lehet e már neki adni!?!
2009. febr. 6. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
babavizet születéstől kaphat, nyugodtan adhatod neki:))
2009. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Nyugodtan adhatsz neki énis azt adom és semmi baja (Jana)
2009. febr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Szia, szerintem nem kell neki sem vizet, sem teát adnod, az anyatej étel és ital is egyben, elvileg még nyáron sem kell az anyatejes babáknak plusz vizet adni, mert az anyatej oltja a szomjukat.

Az, hogy visszabukja sem gond, így jön ki a fölösleg. Az én babám is minden kaja után bukik..

És lehet, hogy nem is szomjas, hanem növekedési fázisban van, és többet akar enni.

2009. febr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Osztom az előttem író véleményét. Az én 6 hetes kisfiam is hasfájós, kap Infacolt, de kizárólag anyatejes. Pedig Ő is bukik néha sokat, akkor sem adok neki vizet, teát, mert az anyatej tökéletesen kielégíti a folyadékigényét is.
2009. febr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

Anyatejes babának nincs szüksége vízre, főleg nem teára.

4 gyerekes anyuka

2009. febr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!