Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok inni babátoknak evés...

Adtok inni babátoknak evés közben vagy csak a végén? Pl. Ha tejpépet vagy valami krumplis pépet eszik?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Tejpép közben nem adtam, de főzelékek közben kellett. Egyszer csak abbahagyja a kaját, és addig nem fogad el több kanállal, amíg nem iszik pár kortyot. :))
2011. jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon szoktam neki közben adni,inkább csak a végén.Ha estleg félre nyel véletlenül,csak akkor adok neki közben vizet!Modjuk az én lányom nagyon rossz evő,és már megfigyeltem még régebben ha adtam neki közben inni,akkor már nem is evett annyit utána.Úgy,hogy én azért sem adok neki közben inni,örülök ha eszik!!!
2011. jan. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha kér adok!!Szomjasan nem lehet enni.Kisfiam 2x tuti iszik evés közben.Persze nem engedem,hogy vedeljen mert akkor nem enne sokat.
2011. jan. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyan az mint az első. Most 14 hónapos és ott van előtte az asztalon a cumisüveg. Ha megszomjazik elveszi és iszik pár kortyot, addig nem fogad el több kaját.
2011. jan. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Természetesen odakészítem a csőrös poharát, vagy a bögrét, és iszik is rendszeresen evés közben. Látszik, hogy nagyon jólesik neki. Én is ilyen vagyok, leves közben is jólesik inni pár kortyot.
2011. jan. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindig szoktam adni ha főzeléket eszik,főleg ha darabosabbat.
2011. jan. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!