Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma sütöttem meg a céklát,...

Ma sütöttem meg a céklát, meddig adhatom oda a gyereknek?

Figyelt kérdés
csak holnap,vagy még holnap után is oda lehet adni?Csak mert ma fogja először megkóstolni,ugye az 2-3kanál,holnap több,és 3.nap ehet egy adagot.Vagy már a 2.nap is adhatok neki annyit amennyit elfogad?
2011. jan. 30. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:

48 órát állhat a hűtőben.

Én nem adnék neki 3 napon át céklát, inkább majd egy hét múlva főzz újat és akkor is eheti 2 napig (akkor már egész adagot).

2011. jan. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem adhatsz többet is (a cékla amúgy sem allergén), nálunk nem lehetett megállni a kajával... követelte visítva. :)

De azt is megcsinálhatod, hogy turmixolod, majd egy kis edényben lefagyasztod. Holnapután meg előveszed a fagyóból, és olyan lesz, mintha frissen csináltad volna.

2011. jan. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm.AZért ez a 3napon át cékla nem ugyanaz mintha 3napig céklát adnék neki,mivel az első 2nap csak kóstolja,jóformán épphogy megizleli azzal a 2-3kanállal,igazából a 3.napon enne normálisan belőle,ami egy adag.Akkor lehet lefagyasztom inkább,és azt adom a 3.napon neki.
2011. jan. 30. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!