Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19 hós babának keresek kisaszt...

19 hós babának keresek kisasztalt székkel amin tud rajzolni, gyurmázni. Ötletek? Nektek milyen van?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 12:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egy sima műanyagáruházban vettem kis műanyag asztalt és kisszéket. A kettő volt talán 3-4ezer forint összesen. Ezt aztán gyepálhatja nyugodtan, nem sajnálom. :-)
2011. febr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Az asztala Ikeából való dohányzóasztal 2000 Ft-os, mert az olcsóbb, mint a gyerekasztal, hozzá 2000 Ft-os sima ikeás gyerekszék.
2011. febr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 15 hónapos volt a lányom amikor az OBI-ba megvettük neki a kisasztalt, sima műanyag és a kisszéket hozzá.
2011. febr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk ilyen etetőszékünk van. Direkt azért vettünk ilyet, mert szét lehet szedni kisszékké és asztallá, a székről a tálcát le lehet csavarozni, így kényelmesen az asztalhoz tud ülni, rajzolni, gyurmázni, akármi. Bár a mi kislányunk még 1 éves és csak evéshez használjuk, illetve lomol a kis asztalkáján, de 5-6 éves korig lehet használni, ha nem túl nagy növésű. Márkára nem ilyen és nem is ennyibe került, hanem 7 vagy 8ezerbe, de így néz ki.

2011. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

15:00 vagyok. Bocsi, a link lemaradt.

Szóval ilyen:

[link]

2011. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is ilyen etetőszékből szétszedhető szék és asztalka van, és nagyon-nagyon szeretjük! Tesco-ban 9-10 ezer körül szokott lenni.

2011. febr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekünk is etetőszékes megoldás van(mármint a szétszedhető),csak az a baj hogy van ugye a pultja a széknek mert kell az evéshez(velünk eszik az etetőszékében)és így nem tud beleülni csak bemászni ha napközben kettéveszem.Ezért azt találtam ki hogy kettéveszem rajzoláshoz,és kap egy műanyag széket hozzá(asztalhoz)evéskor meg visszarakom.
2011. febr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekünk az a nagyon retro fa etetőszék van, amit ha szétnyitunk, kisasztal és kisszék lesz - ráadásul ezt így lehet tolni, vannak kerekei. Etetőszéknek nem használjuk, mert úgy nem igazán stabil...
2011. febr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!