Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet venni olcson ugrálós...

Hol lehet venni olcson ugrálószamarat? Ja meg kisasztalt, székkel?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
A Vaterát, TeszVeszt javaslom, ott alig használt játékokat, babaholmikat lehet kapni, féláron. Sok drágának tartott játékát vettem ott a fiamnak, (pl. az ugráló zebráját, a hintáját, stb.), és nem látszik rajtuk, hogy már valaki használta őket, viszont a bolti ár feléért kaptam meg őket.
2011. jan. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én lomis piacra szoktam járni. Egész jó cuccokat lehet kifogni nevetséges árakon :)
2011. jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szamarat nem tudom de a a napokban vettünk a kisfiamnak széket asztallal az ikeában.A szék nem háttámlás de a célnak megfelel:Mammut 1500Ft,az asztal egy sima dohányzóasztal,világoskék színű 1500Ft.

[link]

2011. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!