Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy éjszaka...

Mit tegyek, hogy éjszaka visszaaludjon?

Figyelt kérdés
Két hetes kisbabám nappal fél óra szopi után elégedetten bealszik, amint beteszem a kiságyába, éjszaka viszont négyszer kell mellre tennem, mert miután bealszik nálam, és megpróbálom beóvatoskodni a kiságyába, kipattan a szeme, és nyűgösködni, majd sírni kezd. Mi lehet a baj? Lehet-e tenni ez ellen valamit, vagy majd alakul magától?
2011. jan. 30. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ilyen nálunk is volt este, és éjjel is.Szerintem az az oka, hogy nálad érzi magát biztonságban, hisz alig 2 hete, hogy szétváltatok. Én erre tudok gondolni.Mi ilyenkor azt csináltuk a férjemmel, hogy amikor a kiságyban kipattant a szeme, először simogattuk, és ha ez se használt, akkor felvettük, és álomba ringattuk a sötétben.Persze sajnos ezt is eljátszotta egy párszor, hogy kb. négyszer kellett felvenni ringatni.De volt olyan is, hogy egyből elaludt.Változó volt.Nagyon közel legyél a kiságyhoz, és óvatosan, lassan tedd le.Egy kicsi türelem kell hozzá.A mi picurkánk aztán erről is leszokott.Ne aggódj!
2011. jan. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kéthetes babánál ez szerintem még teljesen normális.
2011. jan. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk is ez megy, kisfiam 2 hónapos és eddig nem volt problémánk,most kezdődött ez az esti nyűglődés.Mi már mindent kipróbáltunk,napközben gyönyörűen megy minden,de este nem alszik el az ágyában.Tegnap 2 és fél órán át próbált elaludni de nem ment neki,végül kivettem és rajtam aludt el 5 perc alatt.Mi sem értjük az okát.Már kapott cumit,kiszellőztetünk,levendulás párásítás,peluscsere,szopi újra....rajtam tud csak aludni.Érdekes viszont,hajnalban az első szopi után már vissza tudom tenni a kiságyába.Gondoltunk arra is,hogy ugyan nem hasfájós,mégis lehet vmi kis nyűgje,mert sokat pukizik,de este sír is mellé egy-egy pillanatra.
2011. jan. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!