Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Asztalra rögzíthető etetőszék...

Asztalra rögzíthető etetőszék - pro és kontra? Mennyi idős korig - és azután?

Figyelt kérdés

7 hós kislányomat addig pihenőszékében etetném, amíg elég stabilan nem ülne.

Nincs túl sok helyünk, így asztalra szerelhetőre gondoltam, de nem tudom, hogy erre az asztalra is fel lehet tenni?

[link]

(Az a "lelógó" rész csak kb 1,5 cm, utána csak vékony asztallap van, ahogy nézem, rá lehet ettől még csavarozni... ? )


Teljesen biztonságos, stabil?


13-15 kg-s korig használhatók. Első babásként nem is nagyon tudom, mennyi idős korában lesz ennyi? Utána már elég lehet mondjuk ülésmagasítót venni neki? (Most 7 hós és majdnem 8 kg.)


2011. jan. 29. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Szuper. Mi is IKEÁs asztalra szereltük. Stabil. Nagy lányom 2 éves korig használta, onnantól szék. Pici lányom (kicsit nagyobb termet) 16 hónapig használta,, onnantól szék dupla párnával (szintén IKEÁS).


Csak jót tudok mondani. Talán a tisztíthatóság az egyetlen nehézség, mivel anyagból van (a mienk), gépben mostam mindig, de nem annyira gyakran, mint lehetett volna. :o)

2011. jan. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is asztalra szerelhető volt és az asztalunk is olyasmi mint a képen van.Szerettem én is, fiam is.Kb. 2 éves koráig használta, még elbírta volna, csak elkezdett belőle kimászni, én voltam a hülye, mert ugyan van rajta biztonsági öv, pont emiatt, de én nem használtam eleinte így már később nem viselte el.Miután elraktuk sima autós ülésmagasítót tettünk a székre és úgy feléri az asztalt.

Nem csak etetésre használtuk, hanem pl. amig főztem beleültettem és rajzolgatott ilyesmi.

2011. jan. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

első vagyok, rájöttem nem írtam semmi pro-t :o)


AMi szerintem nagyon +:


-a baba együtt ül a családdal az asztalnál(nincs elkülönítve), így megtanulja hamar, hogyan is kell egyedül enni

-nem borul fel, nem gurul el (főleg ha második gyerek, a nagyobbak szeretnek tolni, gurítani)

-utazáskor könnyen el lehet vinni, picire összecsukható, és bármilyen asztalra felszerelhető (a magasság mindig megfelel)

-biztonsági övvel rögzíthető a gyerkőc (mi használtuk kezdettől :o)


[link]


Nekünk ilyen van. A képen jól látszik, hogy satu szerűen az asztalhoz lehet csavarozni. A satu rész lehajtható, így olyan asztalra is lehet tenni, aminek még akár 10 cm pereme van.


Mi egy műanyag alátétet is hozzá csavaroztunk, így az sem csúszott el a tányér alatt.


Egyszerűen szuper. :o)

2011. jan. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy ilyen válaszokat kaptam, köszi! :)


Még annyit, hogy az asztallapon nem hagyott nyomot, miután levettétek?

2011. jan. 31. 11:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmien nyomot nem hagyott.
2011. jan. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1-3 vagyok

A satu rész az asztallap alján hagyott nálunk egy kis nyomot (nekünk natúr fenyő az asztal), de az nem látszik, csak ha alá hajolsz az asztalnak...

Fölülre meg nem rossz, ha hozzá csavarozol egy műanyag alátétet, akkor tutira semmi nyom nem lesz.

Nálunk az asztal tetején sokkal több nyomot hagy, hogy a lányaim a villával megszurkálják... :o/

2011. jan. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!